WTF » Declarație șocantă făcută de Cornel Dinu despre Gabi Torje: "Are inima aproape de fund"

13 februarie, 2018

Dinamo s-a impus pe terenul Chiajnei, 4-3, după un meci extrem de spectaculos, iar Cornel Dinu s-a dat în stambă în studioul Telekom Sport,  acolo unde a făcut o declarație ciudată despre Gabriel Torje. Meciul a consemnat revenirea lui Gabi Torje în tricoul alb-roșu, după 7 ani. Mijlocașul a marcat în minutul 71, pentru 3-1, la 11 minute după ce a intrat pe teren. ...

Citeste mai mult despre Cornel Dinu

Gabi Torje, EXTREM de AFECTAT după DERBY: „E dureros să pierzi două puncte în ultima secundă. Este un gol trist”

Gabi Torje a marcat un gol în derby-ul cu FCSB (scor 2-2), dar mijlocașul a fost foarte supărat din cauza rezultatului final înregistrat pe „Arena Națională”.

Saga Declarației 600: Modificări ar putea apărea și anul viitor

Declaraţia 600 se transformă într-un formular care va include cinci declarații care se depun în prezent pentru veniturile din activități independente. Aceste modificări sunt doar începutul,

Plânge, Torje, plânge! Și ăsta e un lucru bun! OPINIE GSP.RO după Dinamo-FCSB: ați văzut ce schimbare gigantică s-a produs în Derby?

Lacrimile lui Gabi Torje sunt iar motiv de ironie pentru rivalii lui Dinamo. Dar asta nu înseamnă că Torje e slab. Dimpotrivă. Motivele pentru care s-a întors Torje au fost intens

"Plânge, Torje, plânge! Asta e povara ta. Ești un norocos!" » OPINIE GSP.RO după Dinamo-FCSB: ați văzut ce schimbare gigantică s-a produs în Derby?