Vlad Chiriches, criticat dur de oamenii din fotbalul italian

25 august, 2014

Dat ca si transferat de Tottenham la AS Roma pentru 8 milioane de euro, Vlad Chiriches a primit primele apostrofari din Italia. Impresarul italian Franco Camozzi nu vede cu ochi buni eventualul transfer al fundasului roman la AS Roma. "Cu siguranta venirea lui Chiriches nu-mi convine. El n-a convins in Anglia. E un fotbalist mult supraevaluat, care la Tottenham n-a facut nimic. Trebuie gasita [...] Categorie: gsp.roImagine: Feed url: http://www.gsp.ro/international/stranieri/vlad-chiriches-criticat-dur-de-oamenii-din-fotbalul-italian-432923.html

Sursa: click.ro

VIDEO Mourinho, răspuns incredibil după înfrângere: "Prima repriză a fost perfectă, fotbalul e nedrept”

Manchester United a pierdut surprinzător la Basel, scor 0-1, dar managerul spune: "Dacă jucăm de zece ori acest meci, avem nouă victorii. La pauză, ar fi trebuit să conducem cu 5-0". Chiar și

Există vreo limită? Sânmărtean a semnat la aproape 38 de ani, dar nu e singur în Liga 1! De ce fotbalul românesc începe să arate a old-boys

Sânmărtean a semnat miercuri cu Voluntari şi devine în acest moment al 5-lea fotbalist din campionat ce a depăşit bariera de 37 de ani. De miercuri, Liga 1 a

Stela Popescu n-a iubit doar teatrul, ci și fotbalul! Era fană a Progresului și a participat la inaugurarea stadionului "Jiul": "Se crease o simbioză între actori și fotbaliști"

Stela Popescu a murit azi, la vârsta de 81 de ani. Faimoasa actriță a fost găsită decedată, în casă. Îndrăgită de toată lumea pentru reprezentațiile sale, puțină lume

Stela Popescu n-a iubit doar teatrul, ci și fotbalul » Actrița care a decedat astăzi ținea cu Progresul: "Se formase o simbioză între actori și fotbaliști"

Stela Popescu a murit, astăzi, la vârsta de 81 de ani. Faimoasa actriță a fost găsită în stop cardiorespirator, în casă. Fiica ei a sunat de urgență la 112, însă nu