VIDEO+FOTO Dribling spectaculos reușit de ruși la golul de 2-0 » Cheryshev "a trimis la plimbare" doi adversari

14 iunie, 2018

Rusia a făcut ce a vrut în prima repriză a debutului la Campionatul Mondial pe care-l organizează și după primele 45 de minute avea 2-0 cu Arabia Saudită. Scorul a fost deschis de Gazinskiy, însă reușita de 2-0 a lui Cheryshev din minutul 43 a fost superbă. Rușii au scăpat pe contraatac, Cheryshev a primit mingea în stânga, a fost atacat de doi adversari prin alunecare, însă i-a driblat spectaculos și a șutat la colțul scurt. ...

BOMBĂ lângă casa MILIARDARULUI George Soros. A reușit să scape cu VIAȚĂ

O bombă a fost descoperită chiar lângă casa celebrului miliardar George Soros. Din primele informații reiese că nimeni nu a fost rănit.

FOTO VIDEO Cel mai lung pod maritim din lume, în valoare de 20 de miliarde de dolari, inaugurat de China

China a inaugurat, marţi, cel mai lung pod maritim din lume, cu o lungime de 55 de kilometri, după o investiţie de 20 de miliarde dolari şi lucrări ce au durat nouă ani, transmite CNN. Podul

VIDEO Imaginile atacului sinucigaş din Kerci, date publicităţii de televiziunea rusă. Cum şi-a vânat atacatorul victimele

Televiziunea de stat rusă a dat publicităţii mai multe imagini surprinse de camerele de supraveghere de la colegiul tehnic din Kerci, Crimeea, unde 20 de persoane au fost ucise şi peste 40 rănite

LIVE UPDATE + FOTO // Ultimul drum al lui Ilie Balaci: trupul neînsuflețit al fostului fotbalist a fost depus pe "Ion Oblemenco"

Astăzi va avea loc înmormântarea lui Ilie Balaci, fostul mare fotbalist român care a murit duminică dimineața, la vârsta de 62 de ani, în urma unui infarct.

FOTO Cristiano Ronaldo a sclipit la revenirea pe Old Trafford: a purtat un ceas cu 424 de diamante albe care costă o avere!

Pe Old Trafford, Cristiano Ronaldo a încercat să pară foarte sigur pe el, înaintea meciului United - Juventus din această seară, din Liga Campionilor. A vrut să impresioneze cu orice