VIDEO+FOTO Dribling spectaculos reușit de ruși la golul de 2-0 » Cheryshev "a trimis la plimbare" doi adversari

14 iunie, 2018

Rusia a făcut ce a vrut în prima repriză a debutului la Campionatul Mondial pe care-l organizează și după primele 45 de minute avea 2-0 cu Arabia Saudită. Scorul a fost deschis de Gazinskiy, însă reușita de 2-0 a lui Cheryshev din minutul 43 a fost superbă. Rușii au scăpat pe contraatac, Cheryshev a primit mingea în stânga, a fost atacat de doi adversari prin alunecare, însă i-a driblat spectaculos și a șutat la colțul scurt. ...

WTA CINCINNATI // Serena Williams nu se regăsește! Eliminată în turul II de la Cincinnati după un meci spectaculos

Serena Williams (36 de ani, 27 WTA) a părăsit în această dimineață turneul Premier 5 de la Cincinnati. Americanca a fost învinsă în turul secund de cehoaica Petra Kvitova (28

Răzvan Marin și colegii săi, desființati de antrenor după umilința cu Ajax: "Am alergat cu doi kilometri pe oră și am stat la doi metri de adversari"

Răzvan Marin a jucat 90 de minute, dar fără eficiență în înfrângerea lui Standard de pe terenul lui Ajax, 0-3, din turul III al preliminariilor Ligii. ”Nu merităm să

Omarosa Newman-Manigualt, ex consiliera lui Trump face dezvăluiri INCREDIBILE: Melania îşi foloseşte ţinutele pentru a-şi pedepsi soţul. FOTO în articol

În noua sa carte, Omarosa Newman-Manigault, susţine că alegerile stilistice ale primei doamne ar avea intenţia precisă de a-l pune în încurcătură pe preşedinte. Iar când o femeie, mai ales