VIDEO&FOTO A jonglat periculos! O jucătoare de golf a încercat să facă un truc sexy, dar mingea a ajuns unde nu trebuia :)

09 noiembrie, 2018

Paige Spiranac, 25 de ani,  e una dintre cele mai sexy jucătoare de golf și reușește să se facă remarcată în orice turneu la care participă. Nu e doar talentată, ci are și o tehnică bună, lucru pe care a ținut să îl demonstreze într-un clip devenit viral pe Instagram.       View this post on Instagram I’ve had this video for almost 3 years. ...

INTER - SAMPDORIA 2-1 // VIDEO Radja Nainggolan a salvat-o pe Inter cu o execuție de excepție » Ce se întâmplă cu Mauro Icardi

Inter a învins Sampdoira, impunându-se cu 2-1 pe teren propriu. 70 de minute anoste au fost salvate de finalul partidei, unul de-a dreptul incendiar. D'Ambrosio a deschis scorul pentru

Care e PLANUL lui PUTIN? Încă o ȚARĂ a ajuns la DEGETUL SĂU MIC. Rusia acumulează PUTERE

Se pare că încă o țară a ajuns la „degetul mic” al lui Vladimir Putin. Olanda se alătură țărilor importatoare de gaze naturale din Rusia.

Barcelona - Valladolid 1-0 // VIDEO Extraterestru! Leo Messi, încă o performanță remarcabilă » Dar ce face cu penaltyurile?

Leo Messi, căpitanul Barçei, a înscris al 30-lea gol în acest sezon. Și are minimum 30 de reușite 11 stagiuni consecutive! Dar a și ratat al 21-lea penalty din 89 de

SIMONA HALEP - ELISE MERTENS // VIDEO Simona Halep, explicații la rece după înfrângerea cu Mertens: „Totul a început acum două zile” » Când revine pe teren

Simona Halep, locul 3 WTA, a pierdut dramatic finala de la Doha în fața lui Elise Mertens, locul 21 WTA, scor 6-3, 4-6, 3-6, după un meci care a durat două ore și șase minute.  La

RAYO - ATLETICO 0-1 // VIDEO Antoine Griezmann l-a depășit pe Fernando Torres în topul all-time la "colchoneros"

Tot Antoine Griezmann a punctat pentru victoria roș-albilor. La Atlético, parcă nu există decât un singur jucător care marchează! Al 130-lea gol al francezului în toate