VIDEO+FOTO » Viitorul începe campania europeană cu o victorie, 2-0 în deplasarea de la Racing Union

12 iulie, 2018

Viitorul a câștigat prima manșă a turului 1 din preliminariile Europa League în deplasare cu Racing Union Luxemburg, scor 2-0. Manșa retur se va disputa joia viitoare, de la ora 18:00, în direct la TVR 1 și liveTEXT pe GSP.ro Trupa lui Hagi a deschis scorul în minutul 23 prin Drăguș, care a profitat de o ieșire hazardată a portarului advers și a înscris cu o execuție superbă de la 17 metri. ...

CINE ESTE BĂRBATUL ASASINAT în Vrancea? Toate detaliile unei crime ca-n filmele cu mafioţi. Video

Au apărut ultimele informaţii despre cazul care a şocat România: bărbatul de 61 de ani care a murit împușcat în mașina sa, vineri seara, era proprietarul unor case de schimb valutar.

FOTO-ȘOC din vestiar! Cum arăta genunchiul lui Ianis Hagi, la câteva minute după meciul cu Sepsi » „Se nasc două ipoteze”

Ianis Hagi (20 de ani) a fost foarte aproape de o accidentare gravă aseară, după o intrare violentă a lui Ousmane Viera în partida dintre Sepsi și Viitorul, scor 0-0. Jucătorul Viitorului

Atenție elevi și părinți! Pe 13 iunie 2020 începe vacanța de vară. S-a schimbat structura anului școlar

Structura anului școlar 2019-2020 a fost publicată în Monitorul Oficial. Apar noutăți: școala va începe pe 9 septembrie, se încheie pe 12 iunie, iar odată cu vacanța de iarnă de 3

FOTO Cristiano Ronaldo, luat în colimator de o prezentatoare sexy din Spania: „E urât, nu?”

Cristiano Ronaldo a provocat un val de indignare în Spania după meciul pierdut cu Atletico Madrid în Liga Campionilor, scor 0-2. Declarația sa de la finalul partidei a fost criticată de

VIDEO GOLAZO Alex Mitriță la New York City! Meciul și golul pentru ex-craiovean! » Americanii, în extaz: „«Racheta» din România îl face uitat pe David Villa”

Alexandru Mitriță (24 de ani) a reușit un nou euro-gol pentru New York City, în meciul amical cu Nashville SC, jucat azi-noapte, scor 2-0.  Fotbalistul român a luat în