VIDEO Se crapă Pământul: o fisură gigant de 1 km a apărut brusc

21 august, 2014

VIDEO Se crapă Pământul: o fisură gigant de 1 km a apărut brusc Categorie: adevarul.roImagine: Feed url: http://adevarul.ro/international/in-lume/se-crapa-pamantul-fisura-gigant-lunga-1-km-aparut-nordul-mexicului-8_53f5b3850d133766a873f141/index.html?utm_source=click&utm_medium=http://adevarul.ro/international/in-lume/se-crapa-pamantul-fisura-gigant-lunga-1-km-aparut-nordul-mexicului-8_53f5b3850d133766a873f141/index.html&utm_campaign=CrossPromo

Sursa: click.ro

Horoscop „Uriaşii erau pe pământ în vremurile acelea” – Geneza, 6:4

Horoscop Poate cele mai ciudate, printre obiectele anacronice ale unor lumi pierdute, sunt corpurile materiale, solide, găsite în mine de adîncime. Adesea încastrate în straturi de minereu

Uciși cu pietre. SFÂNTUL ZILEI

Sfinții Filimon, Onisim, Arhip și Apfia au trăit în vremea lui Nero (54-68). Ei au făcut parte din Cei 70 de apostoli ai lui Hristos și au fost ucenicii Sfântului Apostol Pavel.

VIDEO Explicațiile lui Klopp după ce Liverpool a pierdut un avantaj de 3 goluri la Sevilla

Sevilla și Liverpool au oferit cel mai spectaculos meci al acestui sezon de Champions League, cele două echipe terminând la egalitate, 3-3, după ce englezii aveau 3-0 la pauză. La finalul

VIDEO Antrenorul lui Chiricheș după victoria lui Napoli din Ligă: "A fost extraordinar, cu excepția unei faze"

Integralist în victoria lui Napoli, 3-0 cu Șahtior, Vlad Chiricheș l-a suplinit aproape fără greșeală pe Koulibaly. "I-au pus umărul la loc și se bate ca și cum n-ar avea nimic. O

VIDEO Anunțul cutremurător care a dus la o revenire fabuloasă » În pauza meciului cu Liverpool jucătorii Sevillei au aflat că antrenorul are cancer

Sevilla și Liverpool au terminat la egalitate, 3-3, după un meci spectaculos. Jucătorii andaluzi au făcut o repriză secundă incredibilă, după ce-au aflat în vestiar că antrenorul