VIDEO Messi atinge un nou record la Barcelona, dupa "dubla" cu Elche

25 august, 2014

Lionel Messi si-a aratat din nou clasa in meciul cistigat cu 3-0 de Barcelona in fata lui Elche. Argentinianul a reusit sa inscrie doua goluri in debutul sezonului din La Liga si, astfel, a devenit unic in campionatul din Spania. Este al patrulea sezon consecutiv cind fotbalistul Barcelonei reuseste o "dubla" in startul sezonului. Totodata, este pentru a zecea oara cind inscrie in prima etapa. [...] Categorie: gsp.roImagine: Feed url: http://www.gsp.ro/international/campionate/video-lionel-messi-atinge-un-nou-record-la-barcelona-dupa-dubla-cu-elche-432920.html

Citeste mai mult despre Messi

Sursa: click.ro

Campionatul Naţional de Super Rally se desfășoară astăzi în București! Circuitul stradal a început pe bulevardul Kiseleff, între Hotel Triumf şi Piaţa Victoriei, la ora 9:00

VIDEO 25 de ani de la victoria care ducea România la CM 1994, 2-1 cu Țara Galilor » Discurs genial al lui Hagi la pauză: "Băi, cine suntem noi?!" + alte 9 momente spectaculoase

Azi se împlinește un sfert de secol de la meciul care a însemnat certificatul de naștere al Generației de Aur: 2-1 cu Țara Galilor, la Cardiff, victoria decisivă pentru calificarea la

EROUL din Vrancea. Cum a SMULS un bărbat din GHEARELE MORȚII - Video incredibil

Un student vrâncean din comuna Vârteșcoiu a salvat un om care încerca să se omoare la metrou. L-a „smuls” din fața metroului chiar la timp.

VIDEO 25 de ani de la victoria care ducea România la CM 1994, 2-1 cu Țara Galilor » Discurs genial al lui Hagi la pauză + alte 9 momente spectaculoase

FOTO VIDEO „Cu fundul pe afară“. Soluţia inginerilor germani pentru gararea unui avion prea mare pentru hangarul disponibil

Inginerii germani de la Aeroportul din Munchen au fost nevoiţi să găsească o soluţie eficientă şi ieftină pentru a rezolva problema garării uriaşelor Airbus A380 în hangarele nu tocmai