VIDEO Maxim, titular în nebunia de meci contra lui Hannover + Toate rezultatele din Bundesliga

13 ianuarie, 2018

Alexandru Maxim a fost titular în meciul pierdut de Mainz pe terenul lui Hannover, scor 2-3. Echipa mijlocașului român a condus cu 2-0, după reușitele lui Muto (26) și Hack (31), însă până la pauză a fost egalată de dubla lui Fullkrug (33 și 38 penalty). Același Fullkrug și-a trecut în cont hattrick-ul cu un sfert de oră înaintea finalului de joc. ...

Simona Halep înfruntă o adversară surpriză la turneul Stuttgart! A pierdut două partide contra ei

Simona Halep, locul 1 WTA, se pregătește de debutul la turneul de la Stuttgart, acolo unde va juca direct în turul doi. Prima adversară a Simonei Halep va fi slovaca Magdalena Rybarikova, 29

Simona Halep înfruntă o adversară-surpriză în turul 2 la Stuttgart » A pierdut două partide contra ei

Simona Halep, locul 1 WTA, se pregătește de debutul la turneul de la Stuttgart, acolo unde va juca direct în turul doi.  Prima adversară a Simonei Halep va fi slovaca Magdalena

Alarmă, vine călăul! Cristiano Ronaldo este de neoprit contra echipelor germane » Cifre uluitoare pentru starul lui Real Madrid

Bayern Munchen și Real Madrid se vor întâlni miercuri, de la ora 21:45, în turul semifinalelor UEFA Champions League. Meciul este liveTEXT și video pe GSP.RO și în direct pe

Cine este atacatorul de la Toronto: un tânăr programator, autor al unor aplicaţii ce se găsesc pe Google Play VIDEO

La volanului camionetei care a intrat în mulţime la Toronto şi a ucis 10 oameni şi a rănit alţi 16 se afla Alek Minassian, un tânăt programator de 25 de ani originar din Richmond Hill, o