VIDEO Maxim, titular în nebunia de meci contra lui Hannover + Toate rezultatele din Bundesliga

13 ianuarie, 2018

Alexandru Maxim a fost titular în meciul pierdut de Mainz pe terenul lui Hannover, scor 2-3. Echipa mijlocașului român a condus cu 2-0, după reușitele lui Muto (26) și Hack (31), însă până la pauză a fost egalată de dubla lui Fullkrug (33 și 38 penalty). Același Fullkrug și-a trecut în cont hattrick-ul cu un sfert de oră înaintea finalului de joc. ...

VIDEO Două nave au luat foc în apropiere de strâmtoarea Kerci

Cel puţin 11 oameni au murit într-un incendiu care a implicat două nave sub pavilion tanzanian în Marea Neagră în apropiere de strâmtoarea Kerci, spun autorităţile, citate de BBC.

SIMONA HALEP - SERENA WILLIAMS // Simona și-a aflat posibila adversară din „sferturile” Australian Open! A demolat-o pe Muguruza, într-un meci cu doar 3 erori neforțate

Simona Halep (1 WTA) va juca în „sferturile” de la Australian împotriva cehoaicei Karolina Pliskova (8 WTA), dacă trece de Serena Williams (16 WTA). Pliskova s-a impus

SIMONA HALEP - SERENA WILLIAMS LA AUSTRALIAN OPEN // liveTEXT și VIDEO Șocul începutului de an: Simona vs Serena, locul 1 WTA vs favorita tuturor

Simona Halep (27 de ani, 1 WTA) și Serena Williams (37 de ani, 16 WTA) se înfruntă ACUM în optimile de finală de la Australian Open. Câștigătoarea va juca în turul

VIDEO Atac aviatic nocturn al Israelului asupra Siriei. Aeroportul Internaţional din Damasc, lovit

Armata israeliană a anunţat luni că a lovit ţintele iraniene Quds din Siria şi a avertizat forţele siriene să nu atace teritoriul sau forţele israeliene. "În urma loviturilor, infrastructura

VIDEO Simona Halep - Serena Williams // Serena nu se dezminte! „Doamnelor și domnilor, numărul 1 mondial!” » Ce s-a întâmplat după a surprins pe toată lumea

Simona Halep (27 de ani, 1 WTA) și Serena Williams (37 de ani, 16 WTA) joacă ACUM în sferturile Australian Open. Înaintea meciului, la stație, au fost prezentate cele două jucătoare.