VIDEO Maxim, titular în nebunia de meci contra lui Hannover + toate rezultatele de azi din Bundesliga

13 ianuarie, 2018

Alexandru Maxim a fost titular în meciul pierdut de Mainz pe terenul lui Hannover, scor 2-3. Echipa mijlocașului român a condus cu 2-0, după reușitele lui Muto (26) și Hack (31), însă până la pauză a fost egalată de dubla lui Fullkrug (33 și 38 penalty). Același Fullkrug și-a trecut în cont hattrick-ul cu un sfert de oră înaintea finalului de joc. ...

AUSTRALIAN OPEN // A supraviețuit minunii de la AO » Kerber merge mai departe după un thriller în 3 seturi! O jucătoare din Top 10 a fost eliminată + rezultatele zilei

Nemțoaica Angelique Kerber, locul 16 WTA și una dintre cele mai în formă jucătoare ale momentului, își continuă parcursul la Australian Open, turneu câștigat în

SIMONA HALEP - NAOMI OSAKA, liveTEXT de la ora 08:00 » Meci tare în optimi la Australian Open

Simona Halep, locul 1 WTA, și japoneza Naomi Osaka, locul 72 WTA, joacă de la ora 08:00, în optimi la Australian Open 2018. Meciul este liveTEXT pe GSP.RO și în direct pe

AUSTRALIAN OPEN // A supraviețuit "minunii" de la AO » Angelique Kerber merge mai departe după un thriller în 3 seturi! O jucătoare din Top 10 a fost eliminată + rezultatele zilei

Consiliul de Securitate al ONU discută astăzi situaţia din Siria, după intervenţia militară a Turciei VIDEO

Consiliul de Securitate al Naţiunilor Unite urmează să examineze astăzi situaţia umanitară din regiunea siriană Afrin condusă de kurzi, în urma unei operaţiuni împotriva acestora a trupelor

AUSTRALIAN OPEN. Manualul de demolare "Simona Halep, lider mondial": intimidare 100% » 3 concluzii după Simona Halep - Naomi Osaka, cel mai bun meci al jucătoarei noastre

WOW! Simona Halep a fost în control total cu Naomi Osaka, obținând calificarea în sferturile de finală de la Australian Open 2018 cu o victorie entuziasmantă, scor 6-3, 6-2.