VIDEO Gafe colosale la nunţi: când cele mai frumoase momente se transformă în dezastru

21 august, 2014

VIDEO Gafe colosale la nunţi: când cele mai frumoase momente se transformă în dezastru Categorie: adevarul.roImagine: Feed url: http://adevarul.ro/life-style/stil-de-viata/gafe-colosale-nunti-cele-mai-interesante-momente-transforma-dezastru--8_53f472970d133766a86d1a86/index.html?utm_source=click&utm_medium=http://adevarul.ro/life-style/stil-de-viata/gafe-colosale-nunti-cele-mai-interesante-momente-transforma-dezastru--8_53f472970d133766a86d1a86/index.html&utm_campaign=CrossPromo

Sursa: click.ro

Campionatul Naţional de Super Rally se desfășoară astăzi în București! Circuitul stradal a început pe bulevardul Kiseleff, între Hotel Triumf şi Piaţa Victoriei, la ora 9:00

VIDEO 25 de ani de la victoria care ducea România la CM 1994, 2-1 cu Țara Galilor » Discurs genial al lui Hagi la pauză: "Băi, cine suntem noi?!" + alte 9 momente spectaculoase

Azi se împlinește un sfert de secol de la meciul care a însemnat certificatul de naștere al Generației de Aur: 2-1 cu Țara Galilor, la Cardiff, victoria decisivă pentru calificarea la

EROUL din Vrancea. Cum a SMULS un bărbat din GHEARELE MORȚII - Video incredibil

Un student vrâncean din comuna Vârteșcoiu a salvat un om care încerca să se omoare la metrou. L-a „smuls” din fața metroului chiar la timp.

VIDEO 25 de ani de la victoria care ducea România la CM 1994, 2-1 cu Țara Galilor » Discurs genial al lui Hagi la pauză + alte 9 momente spectaculoase

Au dat lovitura! Vânzări colosale de Black Friday. Care a fost cea mai scumpă comandă

Cel mai mare magazin online din România, eMag, și-a “făcut plinul” pentru câteva luni, într-o singură zi. Este vorba, desigur, de Black Friday, când vânzările au depășit orice