VIDEO + FOTO Primul meci, prima dramă » Starul naționalei e OUT de la Mondial după doar 23 de minute!

14 iunie, 2018

Alan Dzagoev (27 de ani), starul naționalei Rusiei, va rata restul Campionatului Mondial după accidentarea suferită în timpul duelului de debut cu Arabia Saudită, declara medicul formației Dinamo Moscova. Mijlocașul lui CSKA Moscova s-a prăbușit pe teren în minutul 23. În lacrimi, și-a îndreptat privirea către selecționerul Stanislav Cherchesov, cerând schimbarea. ...

CAMPIONATUL MONDIAL. Argentina lui Messi a fost făcută una cu gazonul de Croația. „Pumele” RISCĂ să rateze CALIFICAREA din grupe

Croația a învins cu scorul de 3-0 reprezentativa Argentinei, într-o confruntare disputată, joi, la Nizhny Novgorod, în Grupa D a turneului final.

CAMPIONATUL MONDIAL. Spania a tremurat pentru o VICTORIE la limită în fața Iranului. Asiaticii au avut un gol anulat de VAR

Spania a câștigat cu 1-0 partida disputată, miercuri, la Kazan, contra reprezentativei Iranului, în Grupa B a Campionatului Mondial.

Rusia a făcut senzația la Campionatul Mondial 2018 nu doar prin jocul echipei naționale sau organizarea competiției, ci și prin fani. În primele două meciuri, rusoaica Natalya

VIDEO Recție dură a marocanilor după înfrângerea cu Portugalia: "Arbitrul era fascinat de Ronaldo! I-a cerut tricoul la pauză"

Portugalia s-a impus cu greu în fața Marocului, 1-0, grație unui gol marcat de Cristiano Ronaldo în miuntul 4, cu o lovitură de cap din mijlocul careului. Meciul a fost unul tensionat,

INCREDIBIL. Un bărbat A SUPRAVIEȚUIT după ce a fost lovit de tren și a ajuns de urgență la spital

Un bărbat de 58 de ani, din Bacău, a fost lovit de un tren, miercuri noaptea, și a supraviețuit miraculos, fiind transportat la spital.