VIDEO + FOTO Gol superb marcat în meciul de deschidere de la Mondial » Un fost jucător al lui Real Madrid i-a umilit pe adversari

14 iunie, 2018

Rusia a făcut ce a vrut în prima repriză a debutului la Campionatul Mondial pe care-l organizează și după primele 45 de minute a avut 2-0 cu Arabia Saudită. Scorul a fost deschis de Gazinskiy, însă reușita de 2-0 a lui Cheryshev din minutul 43 a fost superbă. Rușii au scăpat pe contraatac, Cheryshev a primit mingea în stânga, a fost atacat de doi adversari prin alunecare, însă i-a driblat spectaculos și a șutat la colțul scurt. ...

Citeste mai mult despre Real Madrid

CAMPIONATUL MONDIAL. Rusia merge în „optimi”, după o victorie CATEGORICĂ în fața Egiptului. Salah n-a făcut minuni pentru africani

Rusia s-a calificat în optimile de finală ale Campionatului Mondial, după ce s-a impus cu scorul de 3-1 în partida cu Egipt, în Grupa A.

Scandal la restaurant! Secretarul pentru Securitate Internă, Kirstjen Nielsen, a fost primită cu tămbălău de mexicani. VIDEO!

Kirstjen Nielsen, Secretarul pentru Securitate Internă din administraţia Trump, a fost întâmpinată de protestatari la un restaurant mexican

Și-a descoperit soțul spânzurat în curte. Care a fost motivul

Un bărbat trecut de a doua tinerețe a decis să încheie socotelile cu viața. Șocul a fost maxim pentur soția sa care l-a găsit, spânzurat, în ogradă.

BOMBĂ în lumea MONDENĂ. Mihaela Rădulescu, SURPRINSĂ pe stradă într-o ipostază INTIMĂ. Fanii au rămas fără REPLICĂ - FOTO

Mihaela Rădulescu și celebrul sportiv austriac Felix Baumgartner trăiesc de patru ani o frumoasă poveste de dragoste și nu ezită să își arate sentimentele în public.

Au sărit scântei! 3 jucători criticați în fața întregii echipe, în timp ce Low a fost simplu spectator

După 0-1 cu Mexic, Germania va juca sâmbătă contra Suediei, de la ora 21:00. Meciul va fi în direct pe TVR 1 și liveTEXT, foto și video pe GSP.RO. Nemții au ținut o ședință de