VIDEO + FOTO Gol superb marcat în meciul de deschidere de la Mondial » Un fost jucător al lui Real Madrid i-a umilit pe adversari

14 iunie, 2018

Rusia a făcut ce a vrut în prima repriză a debutului la Campionatul Mondial pe care-l organizează și după primele 45 de minute a avut 2-0 cu Arabia Saudită. Scorul a fost deschis de Gazinskiy, însă reușita de 2-0 a lui Cheryshev din minutul 43 a fost superbă. Rușii au scăpat pe contraatac, Cheryshev a primit mingea în stânga, a fost atacat de doi adversari prin alunecare, însă i-a driblat spectaculos și a șutat la colțul scurt. ...

Citeste mai mult despre Real Madrid

SIMONA HALEP - LESIA TSURENKO, liveTEXT după ora 01:15 » Liderul mondial luptă pentru calificarea în semifinale la Cincinnati

După ce vineri seara a învins-o în sferturi pe Ashleigh Barty, 22 de ani, 16 WTA, scor 7-5, 6-4, Simona Halep (26 de ani, 1 WTA) revine sâmbătă noaptea pe teren, după ora 01:15,

SIMONA HALEP - LESIA TSURENKO, liveTEXT + VIDEO ACUM » Liderul mondial luptă pentru calificarea în semifinale la Cincinnati

După ce vineri seara a învins-o în sferturi pe Ashleigh Barty, 22 de ani, 16 WTA, scor 7-5, 6-4, Simona Halep (26 de ani, 1 WTA) joacă ACUM împotriva Lesiei Tsurenko, 29 de

SIMONA HALEP - LESIA TSURENKO, liveTEXT + VIDEO ACUM » Liderul mondial revine senzațional și câștigă primul set

SIMONA HALEP - LESIA TSURENKO // FOTO+VIDEO De neoprit! Imperturbabila Simona Halep se califică în semifinale la Cincinnati după o revenire de senzație în sfertul cu Tsurenko » Cu cine va juca

Simona Halep (1 WTA) e de neoprit și la Cincinnati. S-a calificat în semifinale după victoria în minimum de seturi reușită în fața ucrainencei Lesia Tsurenko, 29 de ani, 44 WTA,

SIMONA HALEP - LESIA TSURENKO // "Am fost norcoasă cu intervenția lui, ceva s-a schimbat" » Declarații superbe ale Simonei Halep la adresa lui Darren Cahill după calificarea în semifinale la Cincinnati

Simona Halep (1 WTA) e de neoprit și la Cincinnati. S-a calificat în semifinale după victoria în minimum de seturi reușită în fața ucrainencei Lesia Tsurenko, 29 de ani, 44