VIDEO + FOTO Gol superb marcat în meciul de deschidere de la Mondial » Un fost jucător al lui Real Madrid i-a umilit pe adversari

14 iunie, 2018

Rusia a făcut ce a vrut în prima repriză a debutului la Campionatul Mondial pe care-l organizează și după primele 45 de minute a avut 2-0 cu Arabia Saudită. Scorul a fost deschis de Gazinskiy, însă reușita de 2-0 a lui Cheryshev din minutul 43 a fost superbă. Rușii au scăpat pe contraatac, Cheryshev a primit mingea în stânga, a fost atacat de doi adversari prin alunecare, însă i-a driblat spectaculos și a șutat la colțul scurt. ...

Citeste mai mult despre Real Madrid

PERFORMANȚĂ sau INCONȘTIENȚĂ? A avut 3 relații în paralel, până a fost dat de gol. „Este bolnav! Nici măcar nu s-a obosit să fie original"

Steven Taylor, un fost fotbalist din Premier League, este prins într-un scandal public, după ce a fost dovedit că avea relații cu trei femei diferite.

VIDEO+FOTO Adrian Stoian a fost primit de Mihai Stoica în cantonamentul lui FCSB » Primele imagini cu noul transfer al vicecampioanei

Adrian Stoian, 27 de ani, a ajuns marți noapte în Marbella, unde a făcut joncțiunea cu lotul celor de la FCSB. Aproape de miezul nopții în Spania, 1 noaptea în România, cea

ULTIMUL PLAN MILITAR al Rusiei a fost descoperit. PERVERSUL PUTIN are un tupeu colosal. Breaking news

Trupele rusești din Donbas își concentrează în prezent forțele înspre regiunea Mariupol, în zona Mării Azov, deoarece Moscova dorește să creeze un coridor terestru către peninsula Crimeea