VIDEO Florin Andone a marcat, dar Deportivo a pierdut duelul cu Valencia

13 ianuarie, 2018

Florin Andone a fost din nou titular pentru Deportivo la Coruna și a demonstrat că merită încrederea antrenorului său, reușind un gol în înfrângerea echipei sale de pe teren propriu cu Valencia, scor 1-2. "Liliecii" au deschis scorul în minutul 37 prin Guedes, iar după o oră de joc au dus scorul la 2-0 prin reușita lui Rodrigo. Florin Andone a ieșit la rampă când mai erau două minute de joc și a înscris cu capul din pasa lui Adrian. ...

Citeste mai mult despre Florin Andone

LIGA I. A început SCANDALUL, după ce FCSB A PIERDUT la Astra Giurgiu. „Este cel mai PROST meci din ultimii 5 ani”. Meme Stoica: Mi-e JENĂ”. Becali trimite în EXIL 3 jucători

FCSB a debutat cu o înfrângere în noul sezon al campionatului intern. Sâmbătă, „roș-albaștrii” au pierdut cu scorul de 0-1 în deplasare, la Astra Giurgiu.

Camerele video auto care te avertizează când părăseşti banda sau când eşti obosit la volan

Într-un Bucureşti din ce în ce mai aglomerat, unde regulile de circulaţie sunt încălcate tot mai des, camerele video auto au devenit un accesoriu obligatoriu.

Liderul UDMR Covasna a pierdut PROCESUL. Vezi SENTINȚA.

Un jurnalist a obținut o victorie importantă împotriva unui baron local al UDMR. Reprezentantul partidului a fost obligat să scoată steagul Ungariei din sala de ședințe.

VIDEO Faza zilei! Budescu a luat cuvântul în avionul lui Al Shabab » Le-a vorbit arabilor în limba română: "Sper să nu avem turbulențe"

Constantin Budescu e omul care se ocupă de atmosferă în cadrul echipei Al Shabab, unde îi are alături pe Valerică Găman și antrenorul Marius Șumudică. Mijlocașul transferat de la

VIDEO Nouă dintre victimele naufragiului de pe lacul Table Rock din Missouri, membri ai aceleiaşi familii. Imagini dinaintea dezastrului

Şaptesprezece persoane au murit după ce un vapor cu turişti s-a răsturnat şi s-a scufundat, joi seară, în lacul Table Rock din Missouri. Dintre victime, nouă făceau parte din aceeaşi