VIDEO Florin Andone a marcat, dar Deportivo a pierdut duelul cu Valencia

13 ianuarie, 2018

Florin Andone a fost din nou titular pentru Deportivo la Coruna și a demonstrat că merită încrederea antrenorului său, reușind un gol în înfrângerea echipei sale de pe teren propriu cu Valencia, scor 1-2. "Liliecii" au deschis scorul în minutul 37 prin Guedes, iar după o oră de joc au dus scorul la 2-0 prin reușita lui Rodrigo. Florin Andone a ieșit la rampă când mai erau două minute de joc și a înscris cu capul din pasa lui Adrian. ...

Citeste mai mult despre Florin Andone

liveSCORE ACUM » Ana Bogdan - Madison Keys, meci de foc în turul III la Australian Open » Românca a pierdut primul set

Ana Bogdan, 25 de ani, locul 104 WTA, o înfruntă ACUM în turul III pe Madison Keys, 22 de ani, 20 WTA, de la ora 02:00. Duelul este liveSCORE pe GSP.RO și în direct la

SIMONA HALEP - LAUREN DAVIS » VIDEO Reacția Simonei Halep după meciul epic de la Australian Open: "Sunt aproape moartă! Nu mai simt absolut nimic. Am câștigat cu inima"

Simona Halep, locul 1 WTA, s-a calificat în optimi de la Australian Open, după ce a trecut de americanca Lauren Davis, 24 de ani, 76 WTA, scor 4-6, 6-4, 15-13. (Detalii aici) După meci,

SIMONA HALEP - LAUREN DAVIS » VIDEO Reacția Simonei Halep după meciul epic de la Australian Open: "Sunt aproape moartă! Nu mai simt absolut nimic"

CORESPONDENȚĂ DIN CIPRU // VIDEO L-a reprimit în lot » Imagini cu ultimul dinamovist ajuns în cantonament

Jaime Penedo (36 de ani) a revenit ieri în cantonamentul dinamoviștilor din Limassol, Cipru. Portarul naționalei din Panama a întârziat, motivând că ar fi suferit o

AUSTRALIAN OPEN// Rezultate-ȘOC pe tabloul masculin: doi mari favoriți au pierdut categoric! » Toate meciurile zilei

Ziua a șasea de la Australian Open a produs două mari surprize pe tabloul masculin. Neamțul Alexander Zverev, locul 4 ATP, și argentinianul Juan Martin del Potro, locul 10 ATP, au fost eliminați