VIDEO Florin Andone a marcat, dar Deportivo a pierdut duelul cu Valencia

13 ianuarie, 2018

Florin Andone a fost din nou titular pentru Deportivo la Coruna și a demonstrat că merită încrederea antrenorului său, reușind un gol în înfrângerea echipei sale de pe teren propriu cu Valencia, scor 1-2. "Liliecii" au deschis scorul în minutul 37 prin Guedes, iar după o oră de joc au dus scorul la 2-0 prin reușita lui Rodrigo. Florin Andone a ieșit la rampă când mai erau două minute de joc și a înscris cu capul din pasa lui Adrian. ...

Citeste mai mult despre Florin Andone

LIGA CAMPIONILOR. SHOW pe „Anfield Road”, în prima semifinală a competiției. S-au marcat 7 goluri, Liverpool e cu un pas în finală

Liverpool a câștigat cu scorul de 5-2 confruntarea cu AS Roma, ce a contat pentru prima manșă a semifinalelor Ligii Campionilor.

O nouă AUTOSTRADĂ în România VIDEO

Membrii Asociației Pro Infrastructură (API) au efectuat o filmare din avion cu primele două loturi de autostradă ce se vor inaugura în luna mai.

Simona Halep înfruntă o adversară surpriză la turneul Stuttgart! A pierdut două partide contra ei

Simona Halep, locul 1 WTA, se pregătește de debutul la turneul de la Stuttgart, acolo unde va juca direct în turul doi. Prima adversară a Simonei Halep va fi slovaca Magdalena Rybarikova, 29

Simona Halep înfruntă o adversară-surpriză în turul 2 la Stuttgart » A pierdut două partide contra ei

Simona Halep, locul 1 WTA, se pregătește de debutul la turneul de la Stuttgart, acolo unde va juca direct în turul doi.  Prima adversară a Simonei Halep va fi slovaca Magdalena

Cine este atacatorul de la Toronto: un tânăr programator, autor al unor aplicaţii ce se găsesc pe Google Play VIDEO

La volanului camionetei care a intrat în mulţime la Toronto şi a ucis 10 oameni şi a rănit alţi 16 se afla Alek Minassian, un tânăt programator de 25 de ani originar din Richmond Hill, o