VIDEO Ce nu s-a vazut la TV » Ronaldo a sarit cu pumnii pe Godin!

24 august, 2014

Atletico Madrid a cucerit Supercupa Spaniei, dupa ce s-a impus in meciul retur, scor 1-0 (in tur a fost 1-1). Meciul de pe "Vicente Calderon" a fost presarat cu momente tensionate. In minutul 93, Cristiano Ronaldo a incins o repriza de box, incasatorul de serviciu fiind Godin. Cei doi fotbalisti s-au intilnit de mai multe ori pe parcursul meciului, dar in prelungirile partidei, Ronaldo a recurs [...] Categorie: gsp.roImagine: Feed url: http://www.gsp.ro/international/campionate/video-ce-nu-s-a-vazut-la-televizor-cristiano-ronaldo-a-sarit-cu-pumnii-pe-diego-godin-in-prelungirile-meciului-retur-cu-atletico-madrid-432856.html

Sursa: click.ro

EXPERȚII NASA, IMAGINEA care poate schimba totul! 20 de ani de VIAȚĂ pe uscat și pe mare. VIDEO

NASA ilustrează "cea mai completă imagine a vieţii", de până acum, într-un videoclip realizat pe durata a două decenii. Sunteți curioși să vedeți cea mai completă "imagine a vieții pe

Stela Popescu, scene INCREDIBILE înainte să MOARĂ - VIDEO

Stela Popescu a dat semne, cu doar câteva ore înainte de momentul decesului, că se întâmplă ceva în neregulă cu ea.

VIDEO Autogol cu câlcâiul din alunecare! Bonucci s-a făcut de râs cu Austria Viena

Căpitanul rossonerilor a deschis joi scorul cu o eroare caraghioasă, ironizată de fani, în meciul câștigat de Milan cu 5-1 în fața Austriei Viena. "Leo nu mai mutase echilibrul

VIDEO „Regele a murit, trăiască regele“: Zimbabwe a ieşit din era Mugabe. Cine este şi ce promite „Crocodilul“, noul lider al ţării

Propulsat la putere de o lovitură în forţă a armatei, Emmerson Mnangagwa, 75 de ani, zis şi „Crocodilul“, a depus vineri jurământul şi a devenit preşedintele Zimbabwe, succedându-l în

Campion cu inimă de aur. Ronaldo e sportivul cel mai generos din lume!

Atacantul portughez Cristiano Ronaldo a donat mulți bani în ajutorul copiilor săraci, bolnavi sau răniți în război, victimelor seismelor și pentru a construi școli și spitale