VIDEO Ce nu s-a vazut la TV » Ronaldo a sarit cu pumnii pe Godin!

24 august, 2014

Atletico Madrid a cucerit Supercupa Spaniei, dupa ce s-a impus in meciul retur, scor 1-0 (in tur a fost 1-1). Meciul de pe "Vicente Calderon" a fost presarat cu momente tensionate. In minutul 93, Cristiano Ronaldo a incins o repriza de box, incasatorul de serviciu fiind Godin. Cei doi fotbalisti s-au intilnit de mai multe ori pe parcursul meciului, dar in prelungirile partidei, Ronaldo a recurs [...] Categorie: gsp.roImagine: Feed url: http://www.gsp.ro/international/campionate/video-ce-nu-s-a-vazut-la-televizor-cristiano-ronaldo-a-sarit-cu-pumnii-pe-diego-godin-in-prelungirile-meciului-retur-cu-atletico-madrid-432856.html

Sursa: click.ro

INTER - SAMPDORIA 2-1 // VIDEO Radja Nainggolan a salvat-o pe Inter cu o execuție de excepție » Ce se întâmplă cu Mauro Icardi

Inter a învins Sampdoira, impunându-se cu 2-1 pe teren propriu. 70 de minute anoste au fost salvate de finalul partidei, unul de-a dreptul incendiar. D'Ambrosio a deschis scorul pentru

VIDEO+FOTO Ploaie de 3 puncte » Echipa lui LeBron James se impune pentru al doilea an la rând în All Star Game, după o revenire spectaculoasă

Noul format al All Star Game-ului îi priește lui LeBron James. Echipa sa a câștigat și a doua ediție, 178-164 cu Team Giannis, revenind de la o diferență de 20 de puncte. LeBron

NBA ALL STAR GAME // VIDEO+FOTO Ploaie de 3 puncte » Echipa lui LeBron James se impune pentru al doilea an la rând, după o revenire spectaculoasă

Saint-Étienne - PSG 0-1 // VIDEO Air Kylian! Super gol și alte recorduri » Mbappé sare toate barierele: „Va fi cel mai bun fotbalist al lumii”

Un voleu acrobatic decisiv reușit de Kylian Mbappe, 20 de ani. Datorită lui, PSG câștigă și fără Neymar și Cavani. Când vorbește de Kylian Mbappé, antrenorul lui