17 august, 2010

Poliţia Română a publicat marţi o înregistrare video realizată după explozia de luni din maternitatea Giuleşti din Bucureşti, eveniment în urma căruia patru bebeluşi au murit şi alţi şapte au suferit arsuri pe o suprafaţă de la 40 la 70 la suta din corp.

Vezi si: Camera poliţiei trece prin coridoare, camere şi săli ale maternităţii. Pereţi, mese, incubatoare, podeaua, tavanul, toate sunt negre, gri sau albe şi poartă amprenta exploziei. Pe jos zac obiecte carbonizate. Totul e prăjit.

Sursa: adevarul.ro

VIDEO Parisul recordurilor nebune și alte 5 cifre fabuloase » Echipa cu cele mai multe goluri din istoria Ligii: "PSG va juca finala"

După victoria 7-1 cu scoțienii de la Celtic în ultima etapă, PSG a ajuns 24 de goluri în 5 meciuri, record all-time în grupele CL. Neymar, irezistibil, și-a regăsit jucăria

Patru morţi în urma unei operaţiuni antiteroriste în capitala Georgiei ce a durat 20 de ore VIDEO

Un poliţist şi trei presupuşi terorişti şi-au pierdut viaţa miercuri în cursul unei operaţiuni împotriva unor indivizi adăpostiţi într-un bloc de locuinţe de la periferia capitalei

VIDEO Victorie scumpă pentru Bayern » Heynckes pierde un om de bază

Jupp Heynckes l-a pierdut pentru tot restul anului pe mijlocașul spaniol Thiago Alcantara, care a plecat în cârje de la Bruxelles. "Are o leziune musculară gravă", a confirmat

VIDEO Adio, criză! Griezmann a marcat după 787 de minute la Atletico » Gol senzațional din semifoarfecă!

Atacantul francez a deschis acrobatic scorul și i-a oferit assistul lui Gameiro pentru o victorie de doi bani speranță la ”optimi” a lui Atletico Madrid, în fața celor de la Roma

VIDEO Mourinho, răspuns incredibil după înfrângere: "Prima repriză a fost perfectă, fotbalul e nedrept”

Manchester United a pierdut surprinzător la Basel, scor 0-1, dar managerul spune: "Dacă jucăm de zece ori acest meci, avem nouă victorii. La pauză, ar fi trebuit să conducem cu 5-0". Chiar și