VIDEO Barcelona a demolat-o pe Celta în jumătate de oră şi accede în sferturile Cupei Spaniei » Se cunosc toate cele opt echipe rămase în competiţie

12 ianuarie, 2018

Barcelona a învins clar Celta Vigo, scor 5-0, şi a obţinut calificarea în sferturile de finală ale Cupei Spaniei, după ce în tur catalanii remizaseră pe "Balaidos", 1-1.  VIDEO AICI DE LA MECI!  Cu un prim "11" care a cuprins aproape toţi titularii obişnuiţi, Barcelona a pornit ca din puşcă partida de pe Camp Nou, Lionel Messi reuşind o dublă, după golurile din minutele 13 şi 15, ambele avându-l drept pasator decisiv pe Jordi Alba. ...

ROMÂNIA - OLANDA // Meciul între cele mai bune echipe » Ambros Martin: "Olanda e un mix între Germania și Norvegia"

Olanda şi România au arătat în primele trei jocuri o forţă ofensivă deosebită. Cele două se înfruntă în grupa principală a Campionatului European de handbal feminin

Espanyol - Barcelona 0-4 // VIDEO Messi, incredibil! A înscris mai multe goluri din lovitură liberă decât toate echipele din Top 5 Europa în ultimii 4 ani

Argentinianul Leo Messi, criticat de Pelé și fixat pe locul 5 la Balonul de Aur, are 19 reușite din faze fixe în campionat în perioada 2014-2018. Juventus are 18, Real 14, Bayern

Incredibil. Ce mașină a luat NOTA 0 la testele de siguranță. VIDEO

Specialiștii de la EuroNCAP au constat, în urma testelor de siguranță, că Fiat Panda, mașina produsă de grupul Fiat Chrysler, nu poate primi nici măcar o stea, informează auto-bild.ro.

Sarah Șumudică, 20 de ani, a atras toate privirile la Bucharest Fashion Week. Fata lui Marius Șumudică, pasionată de afaceri, de calătorii și de modă, a fost vedeta prezentării și a acaparat

Messi, IMPERIAL în jocul cu Espanyol. „Puricele” a reușit DOUĂ GOLURI de generic | VIDEO

Lionel Messi, doar al cincilea jucător în clasamentul „Balonului de Aur”, s-a remarcat din nou pentru Barcelona, în La Liga.