VIDEO Barcelona a demolat-o pe Celta în jumătate de oră şi accede în sferturile Cupei Spaniei » Se cunosc toate cele opt echipe rămase în competiţie

12 ianuarie, 2018

Barcelona a învins clar Celta Vigo, scor 5-0, şi a obţinut calificarea în sferturile de finală ale Cupei Spaniei, după ce în tur catalanii remizaseră pe "Balaidos", 1-1.  VIDEO AICI DE LA MECI!  Cu un prim "11" care a cuprins aproape toţi titularii obişnuiţi, Barcelona a pornit ca din puşcă partida de pe Camp Nou, Lionel Messi reuşind o dublă, după golurile din minutele 13 şi 15, ambele avându-l drept pasator decisiv pe Jordi Alba. ...

Tudorel Toader, anunţ la prima oră a dimineții: Ce instituţii vrea să inspecteze

Ministrul Justiţiei, Tudorel Toader, a anunţat la prima oră a dimineţii, pe pagina sa de Facebook, faptul că astăzi va face o vizită fulger la Curtea de Apel Suceava şi Penitenciarul

VIDEO Rupt de bucurie! Ce accidentare a suferit selecționerul Braziliei după ce s-a bucurat la golul lui Coutinho

Brazilia a învins cu emoții Costa Rica, 2-0, grație golurilor marcate în prelungirile partidei de Philippe Coutinho și Neymar. Selecțioenrul Tite a făcut forțat o tumbă,

Corespondență din Rusia // VIDEO+FOTO Acasă la cea mai bună echipă de volei a lumii » Am aflat secretele lui Zenit Kazan

Zenit Kazan e câștigătoarea Ligii Campionilor în ultimele 4 sezoane. "Zenit este un Real Madrid al voleiului mondial masculin", spune Lenar Șamsutdinov, directorul clubului. Theodor

VIDEO Rupt de bucurie! Ce accidentare a suferit selecționerul Braziliei după golul lui Coutinho

VIDEO Un avion care transporta 70 de fani peruani la Moscova, pentru Cupa Mondială, a luat foc înainte de aterizare

O turbină a unui avion care transporta 70 de fani peruani de la Ekaterinburg la Moscova, vineri, a luat foc înainte de aterizare, iar pasagerii au auzit o explozie, relatează presa