VIDEO Adi Popa a reușit două goluri în Anglia: prima reușită a fost superbă

13 ianuarie, 2018

Adi Popa (29 de ani) trece printr-o criză în carieră și a fost trimis să joace pentru echipa U23 a lui Reading. Astăzi a reușit o "dublă". Românul a înscris ambele goluri ale echipei sale în meciul cu Fulham, scor 2-2, iar prima reușită a fost cu adevărat superbă. 6 meciuria bifat Popa pentru prima echipă a lui Reading în acest sezon Goals against Fulham u23 ⚽️⚽️ ! pic.twitter. ...

Cămile, eliminate din concurs pentru că au fost „botoxate”

Cămilele participă, în fiecare an, la o paradă de frumusețe, în Arabia Saudită, iar membrii juriului le dau note pentru buze, obraji, capete și genunchi. Bărbații urmăresc concursul din

Un vânător rus a fost împuşcat mortal de către propriul câine

Un vânător din Rusia a fost împuşcat şi ucis de propriul câine după ce animalul s-a izbit de o armă care era echilibrată pe genunghi şi îndreptată către stomacul bărbatului, relatează

AUSTRALIAN OPEN // VIDEO Ce-a fost asta? Momente de panică pe arena unde Simona Halep urmează să joace cu Karolina Pliskova: a fost declanșată alarma de evacuare

Startul meciului dintre Hyeon Chung și Tennys Sandgren, din sferturile de finală de la Australian Open, a fost decalat cu câteva minute după ce o alarmă falsă a perturbat preț de

AUSTRALIAN OPEN // VIDEO Ce-a fost asta? Momente de panică pe arena Rod Laver, unde se joacă Simona Halep-Karolina Pliskova: a fost declanșată alarma de evacuare