VIDEO „Omul bufniţă“: Un adolescent din Pakistan reuşeşte să-şi întoarcă capul până la 180 de grade

09 noiembrie, 2017

Un adolescent din Pakistan are gâtul atât de flexibil încât reuşeşte să-şi întoarcă capul până la 180 de grade. Ideea i-a venit după ce a văzut un film de groază.

Sursa: adevarul.ro

VIDEO Recție dură a marocanilor după înfrângerea cu Portugalia: "Arbitrul era fascinat de Ronaldo! I-a cerut tricoul la pauză"

Portugalia s-a impus cu greu în fața Marocului, 1-0, grație unui gol marcat de Cristiano Ronaldo în miuntul 4, cu o lovitură de cap din mijlocul careului. Meciul a fost unul tensionat,

"Marele meu regret e că nu i-am rupt capul!" » Declarație șocantă despre un antrenor de la Campionatul Mondial

Naționala Iranului se află la al doilea Campionat Mondial consecutiv, la ambele calificându-se sub bagheta porughezului Carlos Queiroz (65 de ani), cel care pregătește selecționata

Corespondență GSP din Rusia » VIDEO + FOTO Kazanul celei mai bune esențe » Reportaj spectaculos din "a treia capitală a Rusiei", oraș cu 1000 de ani de istorie

Aici, în inima Tatarstanului, istoria și cultura tătare se împletesc atât de frumos cu spiritul european al locuitorilor săi. Theodor Jumătate, jurnalist cu 23 de ani de

VIDEO Recție dură a marocanilor după înfrângerea cu Portugalia: "Arbitrul era fascinat de Ronaldo! Întreba dacă-i poate cere tricoul la pauză"

O mamă a fost ACUZATĂ DE OMOR, după ce și-a lăsat copilul în mașină, la o temperatură de 90 de GRADE

O mamă din sudul statului Mississippi a fost acuzată de crimă de graul II, după ce și-a lăsat bebelușul în vârstă de 10 luni în mașină.