VIDEO „Omul bufniţă“: Un adolescent din Pakistan reuşeşte să-şi întoarcă capul până la 180 de grade

09 noiembrie, 2017

Un adolescent din Pakistan are gâtul atât de flexibil încât reuşeşte să-şi întoarcă capul până la 180 de grade. Ideea i-a venit după ce a văzut un film de groază.

Sursa: adevarul.ro

VIDEO Explicațiile lui Klopp după ce Liverpool a pierdut un avantaj de 3 goluri la Sevilla

Sevilla și Liverpool au oferit cel mai spectaculos meci al acestui sezon de Champions League, cele două echipe terminând la egalitate, 3-3, după ce englezii aveau 3-0 la pauză. La finalul

VIDEO Antrenorul lui Chiricheș după victoria lui Napoli din Ligă: "A fost extraordinar, cu excepția unei faze"

Integralist în victoria lui Napoli, 3-0 cu Șahtior, Vlad Chiricheș l-a suplinit aproape fără greșeală pe Koulibaly. "I-au pus umărul la loc și se bate ca și cum n-ar avea nimic. O

VIDEO Anunțul cutremurător care a dus la o revenire fabuloasă » În pauza meciului cu Liverpool jucătorii Sevillei au aflat că antrenorul are cancer

Sevilla și Liverpool au terminat la egalitate, 3-3, după un meci spectaculos. Jucătorii andaluzi au făcut o repriză secundă incredibilă, după ce-au aflat în vestiar că antrenorul

VIDEO Anunțul cutremurător care a dus la o revenire fabuloasă: în pauza meciului cu Liverpool, jucătorii au aflat că are cancer

VIDEO Magie maradoniană » Superexecuția cu care Insigne a aprins vulcanul de pe San Paolo!

Lorenzo magnificul a făcut iar show, deschizând drumul spre victoria lui Napoli, 3-0 cu Șahtior, printr-o superexecuție la vinclu. "Un fuoriclasse. E atât de important că nu-l pot