VESTE-ȘOC! Se îmtâmplă CHIAR ACUM

13 februarie, 2018

Marile companii farmaceutice prosperă de pe urma gripei, afacerea fiind în plină expansiune, în timp ce mii de americani mor săptămânal din cauza epidemiei de gripă din acest an.

Sursa: evz.ro

liveTEXT+ FOTO Barcelona - Alaves 0-0 » Campioana joacă ACUM primul său meci din noul sezon în LaLiga

Campioana en titre, FC Barcelona, începe noul sezon acasă, pe Camp Nou, cu Alaves. Meciul este ACUM, în direct pe TV Telekom Sport 4, TV Digi Sport 2 și liveTEXT pe GSP.ro. live »

FOTO Barcelona - Alaves 3-0 » Fanii blaugrana sunt în extaz: ce se întâmplă de câte ori marchează Messi primul gol al sezonului

Campioana en titre, FC Barcelona, a început cu victorie sezonul de LaLiga, 3-0 acasă cu Alaves. Golurile au fost înscrise de Messi (2) și Coutinho.   Meciul a

SIMONA HALEP - LESIA TSURENKO, liveTEXT + VIDEO ACUM » Liderul mondial luptă pentru calificarea în semifinale la Cincinnati

După ce vineri seara a învins-o în sferturi pe Ashleigh Barty, 22 de ani, 16 WTA, scor 7-5, 6-4, Simona Halep (26 de ani, 1 WTA) joacă ACUM împotriva Lesiei Tsurenko, 29 de

SIMONA HALEP - LESIA TSURENKO, liveTEXT + VIDEO ACUM » Liderul mondial revine senzațional și câștigă primul set

liveSCORE etapa a 3-a » 5 meciuri din Liga 2 se dispută ACUM

Astăzi continuă lupta pentru promovarea în Liga 1 și se dispută etapa a 3-a. De la ora 11:00 au început trei meciuri.  Farul, formație de pe locul 10, va juca pe teren propriu cu