UPDATE. SCANDAL în Parlament! „Am o poză cu tine FĂCÂND SEX ANAL” Discuţie +18 între parlamentari | VIDEO

07 decembrie, 2017

Senatorul PSD, Șerban Nicolae, a făcut circ în plenul Parlamentului, în care au fost dezbătute Legile Justiției. El a lansat un atac fără precedent la adresa unui deputat USR. Limbajul folosit de liderul senatorilor social-democrați este greu de reprodus.

Sursa: evz.ro

Campionatul Naţional de Super Rally se desfășoară astăzi în București! Circuitul stradal a început pe bulevardul Kiseleff, între Hotel Triumf şi Piaţa Victoriei, la ora 9:00

VIDEO 25 de ani de la victoria care ducea România la CM 1994, 2-1 cu Țara Galilor » Discurs genial al lui Hagi la pauză: "Băi, cine suntem noi?!" + alte 9 momente spectaculoase

Azi se împlinește un sfert de secol de la meciul care a însemnat certificatul de naștere al Generației de Aur: 2-1 cu Țara Galilor, la Cardiff, victoria decisivă pentru calificarea la

EROUL din Vrancea. Cum a SMULS un bărbat din GHEARELE MORȚII - Video incredibil

Un student vrâncean din comuna Vârteșcoiu a salvat un om care încerca să se omoare la metrou. L-a „smuls” din fața metroului chiar la timp.

VIDEO 25 de ani de la victoria care ducea România la CM 1994, 2-1 cu Țara Galilor » Discurs genial al lui Hagi la pauză + alte 9 momente spectaculoase

SCANDAL SEXUAL la AMBASADĂ. Răspunsul halucinant al Instituției ridică semne de întrebare

După ce mai multe angajate de la Ambasada Irakului din România au depus plângere de abuz a venit și un răspuns oficial, cel puțin neașteptat.