TVR e gata de Mondial! Surprizele pregătite de postul public în următoarea lună

14 iunie, 2018

Postul public de televiziune transmite în exclusivitate pentru România cea mai aşteptată întrecere sportivă a planetei. Peste 400 de ore de transmisii live la TVR 1, TVR 2 şi TVR HD dedicate CM de fotbal din Rusia. ...

VIDEO MotoGP în era Marquez » Marc e campion mondial cu 3 etape înainte de finalul sezonului!

Marc Marquez a câștigat Marele Premiu al Japoniei pe circuitul Motegi Twin Ring și și-a adjudecat titlul de campion mondial cu 3 etape înainte de finalul sezonului. Podiumul a fost

Lewis Hamilton, la un pas de un nou titlu mondial! Pleacă primul în cursa din SUA + grila de start completă

Britanicul Lewis Hamilton, pilotul celor de la Mercedes, va pleca primul în Marele Premiu al Statelor Unite, din Austin, Texas. Cursa începe la ora 21:00 și este în direct la TV

Revederea care l-a copleșit » GSP a refăcut o poză istorică din 1983 cu Balaci și campionul mondial Gentile

Pe 30 ianuarie 2013, la restaurantul "Il Calcio" din Herăstrău, care-i aparține lui Gino Iorgulescu, GSP refăcea o fotografie istorică din fotbalul nostru Fostul mare internațional italian

Prima înfrângere, dar calificare! » SCM Râmnicu Vâlcea a pierdut azi returul cu Kastamonu din Cupa EHF, dar merge mai departe » Când își află următoarea adversară

SCM Râmnicu Vâlcea a pierdut azi primul meci în acest sezon, în fața semifinalistei ediției trecute, Kastamonu, 20-21. Dumanska și compania se califică însă fără

Marele Premiu al Statelor Unite, liveTEXT de la 21:00 » Hamilton poate deveni campion mondial în această seară

Azi, de la ora 21:00, se desfășoară Marele Premiu al Statelor Unite, a 18-a cursă din acest sezon. Întrecerea va începe la ora 21:00 și va fi liveTEXT pe GSP.ro și în direct la