Timișoara Saracens va juca în Challenge Cup cu rugbiști de împrumut

13 iunie, 2018

Rugbiștii de la Timişoara Saracens vor dispune de jucători de la alte echipe din Superligă şi Divizia Naţională, cu acordul sportivilor şi a cluburilor, pentru a merge la Challenge Cup, competiție la care gruparea bănățeană participă pentur a doua oară în trei ani.

Sursa: evz.ro

ABUZ de IMUNITATE DIPLOMATICĂ. Cum încearcă un MARE JUCĂTOR DE TENIS să scape de PROCEDURILE JURIDICE

Fostul jucător de tenis german Boris Becker se prevalează de imunitate diplomatică într-o încercare de a scăpa de procedurile juridice ale falimentului personal, potrivit mass-mediei din Marea

VIDEO Povestea incredibilă a lui Nacho, marcatorul unui supergol în Portugalia - Spania » L-a 12 ani i s-a spus că nu mai poate juca fotbal și trebuie să își facă zilnic injecții

Fundașul Nacho Fernandez a fost unul dintre protagoniștii meciului Portugalia - Spania 3-3, făcând un penalty în minutul 4 și marcând pentru 3-2 în minutul 58.

VIDEO Povestea incredibilă a lui Nacho, marcatorul unui supergol în Portugalia - Spania » Face 5 injecții pe zi pentru a putea juca fotbal!

Fundașul Nacho Fernandez, 28 de ani, a fost unul dintre protagoniștii meciului Portugalia - Spania 3-3, provocând un penalty în minutul 4 și marcând pentru 3-2 în

Liderul PNL îi ia apărarea primarului din Timișoara în dosarul instrumentat de DNA

Primarul Timişoarei Nicolae Robu este nevinovat în dosarul instrumentat de DNA în care acesta are calitatea de suspect, a spus preşedintele PNL Ludovic Orban, sâmbătă, într-o conferinţă de

VIDEO Imagini încântătoare de la Simona Halep Challenge » Liderul WTA s-a aventurat pe gheață și a fost întâmpinată cu flori de micile patinatoare

Simona Halep este prezentă astăzi la prima ediție a turneului de hochei pe gheață Simona Halep Challenge, desfășurat la Patinoarul Țiriac - Telekom Arena, din Otopeni.  Liderul WTA nu are