Telefonul te pune la slăbit. După ce încerci programele astea, kilele se vor duce ca prin vis

14 noiembrie, 2017

Dacă vrei să slăbești și vrei un ajutor de nădejde, câteva aplicații de telefon pot ține locul unui antrenor personal, scriu cei de la Playtech. Majoritatea iPhone-urilor și telefoanelor cu Android au senzori puternici, care îți pot monitoriza activitatea fizică, fără să fie necesar să cumperi accesorii adiționale, precum brățări de fitness sau benzi. ...

CUTREMUR în ROMÂNIA. Românii au fost luaţi prin SURPRINDERE

Încă un cutremur loveşte România pe neaşteptate. Seismul s-a produs în zona Vrancea şi a avut 3 grade pe scara Richter.

VIDEO Adio, criză! Griezmann a marcat după 787 de minute la Atletico » Gol senzațional din semifoarfecă!

Atacantul francez a deschis acrobatic scorul și i-a oferit assistul lui Gameiro pentru o victorie de doi bani speranță la ”optimi” a lui Atletico Madrid, în fața celor de la Roma

VIDEO Mourinho, răspuns incredibil după înfrângere: "Prima repriză a fost perfectă, fotbalul e nedrept”

Manchester United a pierdut surprinzător la Basel, scor 0-1, dar managerul spune: "Dacă jucăm de zece ori acest meci, avem nouă victorii. La pauză, ar fi trebuit să conducem cu 5-0". Chiar și

SCANDALOS! Curtea de Conturi a STABILIT: Prejudiciu adus statului după SPECIALIZĂRILE FALSE ale BUGETARILOR

Semnalul de alarmă oferit de EVZ în privința specializărilor oferite bugetarilor și care sunt, de fapt, vacanțe de lux, a fost preluat și de alte publicații din țară.

După ce l-a contactat ilegal pe Nistor, Becali dezvăluie cum a ajuns la varianta Omrani: "El m-a sunat!" + Planuri pentru echipa care va fi "vijelia Europei"

Gigi Becali a confirmat informația apărută în presă, conform căreia FCSB este interesată să-l transfere pe atacantul Billel Omrani de la CFR Cluj (24 de ani) și susține că totul a