Telefonul te pune la slăbit. După ce încerci programele astea, kilele se vor duce ca prin vis

14 noiembrie, 2017

Dacă vrei să slăbești și vrei un ajutor de nădejde, câteva aplicații de telefon pot ține locul unui antrenor personal, scriu cei de la Playtech. Majoritatea iPhone-urilor și telefoanelor cu Android au senzori puternici, care îți pot monitoriza activitatea fizică, fără să fie necesar să cumperi accesorii adiționale, precum brățări de fitness sau benzi. ...

Expresiile care vă pot duce la închisoare. Legea a fost votată de Parlamentul României

Plenul Camerei Deputaţilor a adoptat miercuri proiectul de lege privind unele măsuri pentru prevenirea şi combaterea antisemitismului, cu 257 de voturi 'pentru' şi o abţinere.

VIDEO Recție dură a marocanilor după înfrângerea cu Portugalia: "Arbitrul era fascinat de Ronaldo! I-a cerut tricoul la pauză"

Portugalia s-a impus cu greu în fața Marocului, 1-0, grație unui gol marcat de Cristiano Ronaldo în miuntul 4, cu o lovitură de cap din mijlocul careului. Meciul a fost unul tensionat,

Ministerul Educaţiei a ASCUNS Strategia PRO-GAY. Campanie ÎMPOTRIVA proiectului prin care PĂRINȚII vor fi REEDUCAȚI

După ce Evenimentul zilei a tras semnalul de alarmă, o parte a societăţii civile s-a mobilizat. Peste 500 de ONG-uri care apără familia tradiţională au lansat, marţi seara, o campanie

INCREDIBIL. Un bărbat A SUPRAVIEȚUIT după ce a fost lovit de tren și a ajuns de urgență la spital

Un bărbat de 58 de ani, din Bacău, a fost lovit de un tren, miercuri noaptea, și a supraviețuit miraculos, fiind transportat la spital.

VIDEO Recție dură a marocanilor după înfrângerea cu Portugalia: "Arbitrul era fascinat de Ronaldo! Întreba dacă-i poate cere tricoul la pauză"