Sondaj: americanii se opun Loteriei Vizelor

10 noiembrie, 2017

Un sondaj de opinie Ipsos/Reuters publicat joi arată că majoritatea americanilor se opun Loteriei Vizelor, care permite stabilirea permanentă în Statele Unite.

Sursa: adevarul.ro

Diego Maradona, vehement la adresa FIFA: "Canadienii se pricep la schi, americanii vor vrea 4 pauze pentru publicitate"

Diego Armando Maradona (57 de ani) critică decizia celor de la FIFA de a trimite turneul final mondial din 2026 în Mexic, Statele Unite ale Americii și Canada. "Nu sunt de acord cu decizia

Gest ȘOCANT făcut de McDonald's cu ocazia Cupei Mondiale. Americanii au ELIMINAT CRUCILE din reclamele dedicate competiției - FOTO

McDonald's, gigantul american din industria alimentară, a făcut postere de prezentare a Cupei Mondiale din Rusia din care a eliminat crucile monumentelor reprezentate în imagini.

Diego Maradona, vehement la adresa FIFA: "Canadienii se pricep la schi, americanii vor vrea 4 pauze pentru publicitate la CM"

Diego Armando Maradona (57 de ani) critică decizia celor de la FIFA de a organiza turneul final mondial din 2026 în Mexic, Statele Unite ale Americii și Canada. "Nu sunt de acord cu decizia

liveVIDEO și TEXT de la 19:00 Peru întâlnește Danemarca » Sud-americanii sunt neînvinși de un an și jumătate

Peru și Danemarca se întâlnesc în cel de-al doilea meci din grupa C, unde Franța este pe primul loc după victoria chinuită cu Australia, scor 2-1. LIVE PERU - DANEMARCA

CAMPIONATUL MONDIAL. Peru PIERDE nemeritat cu Danemarca. Sud-americanii au ratat ocazie după ocazie, inclusiv un penalty

Danemarca a învins reprezentativa din Peru, scor 1-0, într-o confruntare disputată, sâmbătă, la Saransk, în Grupa C a Campionatului Mondial