Se vinde hotelul Rapsodia - Botoșani (P)

06 decembrie, 2018

Subscrisele, BDO BUSINESS RESTRUCTURING S.P.R.L. și CASA DE INSOLVENȚĂ RAVA S.P.R.L. - FILIALA BUCUREȘTI, desemnate, în Consortiu, în calitate de lichidator judiciar al debitoarei TURISM MOLDOVA S.A., prin încheierea de ședință nr. 198/19.09.2017, pronunțată în Dosarul nr. 7658/99/2014, de către Tribunalul Iași - Secția a II-a Civilă, organizează în data de 19.12.2018, ora 11:00, la sediul BDO BUSINESS RESTRUCTURING S.P.R.L., din București, Str. Invingătorilor nr. 24, Victory Business Center, Et. 4, Sector 3, ședința de licitație publică cu strigare pentru vânzarea Pachetului de active compus din:

Citeste mai mult despre Otelul

Sursa: capital.ro

liveTEXT de la 17:30 » Sepsi - FC Botoșani » Elevii lui Neagoe pot face un pas mare spre play-off

Sepsi Sf. Gheorghe și FC Botoșani joacă azi, de la 17:30, în primul meci al zilei din Liga 1 . Partida este liveTEXT pe GSP.RO și în direct pe TV Digi Sport, TV Telekom Sport și

liveTEXT ACUM Sepsi - FC Botoșani 0-0 » Elevii lui Neagoe pot face un pas mare spre play-off

Sepsi Sf. Gheorghe și FC Botoșani joacă ACUM, în primul meci al zilei din Liga 1 . Partida este liveTEXT pe GSP.RO și în direct pe TV Digi Sport, TV Telekom Sport și LookTV. live

liveTEXT + VIDEO ACUM Sepsi - FC Botoșani 0-1 » Golofca deschide scorul în minutul 33

liveTEXT, FOTO + VIDEO ACUM Sepsi - FC Botoșani 0-1 » Golofca deschide scorul în minutul 33

FOTO + VIDEO Surpriză mare în Sepsi - FC Botoșani » Singurul gol s-a marcat în prima repriză

Sepsi Sf. Gheorghe a pierdut surprinzător pe teren propriu, 0-1 cu FC Botoșani. Singurul gol al meciului a fost marcat de Cătălin Golofca. Sepsi - FC Botoșani 0-1A marcat: Golofca 33' Click AICI