Se adânceşte conflictul de la Astra: "E greu să vrei că continui când îţi iei banii pe la comisii"

13 ianuarie, 2018

Situaţia complicată a lui Alex Ioniţă, trimis de patronul Ioan Niculae la echipa a doua pentru că refuză să semneze prelungirea contractului cu Astra, este departe de a se rezolva. Impresarul Florin Lovin, fost coleg cu Ioniţă la Astra, i-a luat apărarea mijlocaşului de 23 de ani: "E greu să-ţi doreşti prelungirea când îţi iei salariul pe la comisii", crede Lovin. "Mă doare să văd ce se întâmplă cu Ioniță. ...

Dinamoviștii îl acuză pe Penedo după ce a ajuns în cantonament: "Ai și adeverință pentru banii pe care îi ceri?"

Portarul Jaime Penedo, 36 de ani, a ajuns vineri după-amiază în cantonamentul lui Dinamo, după ce a întârziat 11 zile. Panamezul susține că nu a venit la reunirea de pe 8

Antrenor de TENIS, ACUZAT de VIOL. Victima este o FETIȚĂ de 11 ani. Procurorii, în ȘOC: Faptele, GREU de REPRODUS

Un antrenor de tenis din județul Alba, cunoscut pe plan local, a fost trimis în judecată pentru o faptă oribilă.

VIDEO+FOTO Arsenal și-a umilit adversara încă din primele 22 de minute! United s-a impus greu cu Burnley + Toate rezultatele de azi din Premier League

Etapa a 24-a din Premier League a fost perfectă pentru granzii din Anglia, care s-au impus. Arsenal a rezolvat meciul cu Crystal Palace după doar 22 de minute, când avea deja 4-0, însă

liveSCORE, VIDEO, FOTO liveTEXT » ACUM are loc duelul Guardiola - Benitez » Rezultatele zilei în Premier League: Arsenal și-a călcat în picioare adversara în primele 22 de minute, United s-a impus greu cu Burnley

Etapa a 24-a din Premier League a fost perfectă pentru granzii din Anglia, care s-au impus pe linie. Arsenal a rezolvat meciul cu Crystal Palace după doar 22 de minute. De la ora 19:30 a

liveSCORE, VIDEO, FOTO » ACUM are loc duelul Guardiola - Benitez » Rezultatele zilei în Premier League: Arsenal și-a călcat în picioare adversara în primele 22 de minute, United s-a impus greu cu Burnley