SCENARIU INCREDIBIL. Hagi are mari șanse să ajungă la FCSB. „Poate să vină când vrea el”

Gigi Becali a declarat că ar vrea să-l aducă pe Ianis Hagi la FCSB, pentru a-l ajuta să iasă din impasul pe care îl traversează la Fiorentina.

Citeste mai mult despre Fcsb

Sursa: evz.ro

„Cu voia lui Allah”, Erdogan vrea să distrugă comoara Bizanțului

Președintele Turciei plănuiește construirea unui nou canal, paralel cu Bosforul, care să despartă Istanbulul de Europa. Vestigiile cele mai valoroase ale Constantinopolului sunt în pericol

liveTEXT de la 20:00 Viktoria Plzen - FCSB » Surprize pregătite de Nicolae Dică și absențe grele pentru gazde

FCSB, deja calificată în primăvara europeană, joacă azi, de la ora 20:00, cu Viktoria Plzen, în deplasare, în Cehia. Partida va fi în direct la ProTV și TV Telekom Sport,

VIDEO Mourinho, răspuns incredibil după înfrângere: "Prima repriză a fost perfectă, fotbalul e nedrept”

Manchester United a pierdut surprinzător la Basel, scor 0-1, dar managerul spune: "Dacă jucăm de zece ori acest meci, avem nouă victorii. La pauză, ar fi trebuit să conducem cu 5-0". Chiar și

O statuie cu UN SFÂNT, acoperită. Motivul este INCREDIBIL

O şcoală catolică a acoperit o statuie a unui sfânt din cauză că era prea ambiguă şi aluzivă. Opera reprezenta pe sf. Martin care întinde o bucată de pâine unui copil sărac.

Scenariu-șoc gândit de Becali » Este gata să transfere un fotbalist de la CFR, dacă nu-l poate lua pe Nemec! Clujenii sunt gata să negocieze

Principala țintă a lui Gigi Becali în perioada de transferuri din iarnă este atacantul dinamovist Adam Nemec, însă în cazul în care nu-l va putea aduce pe slovac