Scapă de Pique?! Șefii Barcelonei nu mai rezistă! Catalanii vor să aducă urgent un fundaș central și au început negocierile

11 octombrie, 2018

După un început slab de sezon, cu multe gafe ale fundașilor, în special Gerard Pique, șefii Barcelonei vor să ia măsuri urgente și să mai transfere un fundaș central. Mundo Deportivo, ziarul de casă al Barcelonei, anunță că fundașul olandez Matthijs de Ligt, 19 ani, este principala țintă a catalanilor și că aceștia au început negocierile pentru a-l transfera de la Ajax. ...

Poza surprinzătoare postată de Tamaș după cartonașul roșu primit cu Serbia: "Orice ar zice cârcotașii ești cel mai bun fundaș român"

Gabi Tamaș (34 de ani) a fost eliminat pe finalul primei reprize a meciului cu Serbia, după ce a comis un fault în careu. Sârbii au ratat lovitura de pedeapsă și meciul s-a terminat

ALERTĂ! Este INVAZIE în București. GÂNGANIA care TERORIZEAZĂ populația. NIMIC nu ne scapă de ea

Este invazie în București. O insectă nedorită dă bătăi de cap locuitorilor, iar veștile despre îndepărtarea ei nu sunt deloc bune.

"Chill out" Tamaș » Fundașul își trăiește din plin viața și postează imagini pe Instagram

Supertalent, dar și risipitor, Gabriel Tamaș s-a întors la echipa națională după un alt restart al carierei în Israel, la Hapoel Haifa, cu care a câștigat în acest an

România - Serbia 0-0 // VIDEO + FOTO "Tricolorii" rezistă eroic în 10 oameni și păstrează șanse la prima poziție în grupa din Liga Națiunilor

România și Serbia au terminat la egalitate, scor 0-0, în etapa a 4-a din Liga Națiunilor. VIDEO AICI // GSP LIVE, reacții după România - Serbia » TOTUL despre meci

ROMÂNIA - SERBIA 0-0 // Ultimul meci pentru Tamaș la națională?! Fundașul a IZBUCNIT la adresa contestatarilor: "Poate le cânt prohodul"

România și Serbia au terminat la egalitate, scor 0-0. Gabriel Tamaș, eliminat în minutul 44 (detalii AICI), are o replică dură pentru contestatari. CALCULE LIGA NAȚIUNILOR. Egalul