Scandal la Brăila » Tadici, trimis în tribună!

14 noiembrie, 2017

La indicațiile observatorului Mircea Chirvase, arbitrele l-au eliminat pe tehnicianul Zalăului, Gheorghe Tadici în minutul 48! Tadici l-a arătat cu degetul pe oficial și i-a spus că nu are ce căuta în handbal. Zalău s-a impus cu 25-18 în meciul cu Dunărea Brăila. HC Zalău a făcut o primă repriză fenomenală la Brăila, într-un meci din etapa a 10-a a Ligii Naționale feminine. ...

Scandal monstru în coaliție! ALDE o face praf pe Viorica Dăncilă! Ce îi reproșează!

Scena politică este un teatru absurd, în care toată lumea se ceartă cu toată lumea. Deși sunt parteneri de guvernare și de coaliție, cei de la ALDE lansează un atac năucitor la adresa

Coaliția PSD-ALDE STĂ SĂ CRAPE. Atac PERFID la premierul DĂNCILĂ în plin SCANDAL al SCRISORII CELOR TREI

Varujan Vosganian, purtător de cuvânt al ALDE, i-a transmis premierului Viorica Dăncilă o interpelare în care afirmă că eficiența unei guvernări a devenit kilometrul de autostradă

ANCHETĂ LA AEROPORT! Ministrul Transporturilor a trimis CORPUL DE CONTROL

Premierul Viorica Dăncilă a cerut explicații atât Ministerului Transporturilor cât și SPP pentru a lămuri motivele care au dus la episoadele jenante de pe Aeroportul Băneasa.

A fost reținut principalul suspect din SCANDALUL de la Brăila. Acuzațiile sunt foarte GRAVE

Chiar dacă se declară nevinovat,Gabriel Husein, zis Dasaev, nu a recunoscut că ar fi atacat cu o armă albă pe cei doi sportivi americani de la Cuza Sport Brăila, camerele de supraveghere l-au