Să râdem cu soldaţii ruşi. Marş pe muzică din SpongeBob VIDEO

10 iunie, 2018

Antrenamentele brutale şi marşurile însoţite de cântece patriotice nu mai definesc, se pare, în ultimii ani armata rusă. Soldaţii mărşăluiesc acum cântând melodii din serialul de animaţie SpongeBob (Pantaloni Pătraţi) sau hituri internaţionale.

Sursa: adevarul.ro

VIDEO Recție dură a marocanilor după înfrângerea cu Portugalia: "Arbitrul era fascinat de Ronaldo! I-a cerut tricoul la pauză"

Portugalia s-a impus cu greu în fața Marocului, 1-0, grație unui gol marcat de Cristiano Ronaldo în miuntul 4, cu o lovitură de cap din mijlocul careului. Meciul a fost unul tensionat,

Corespondență GSP din Rusia » VIDEO + FOTO Kazanul celei mai bune esențe » Reportaj spectaculos din "a treia capitală a Rusiei", oraș cu 1000 de ani de istorie

Aici, în inima Tatarstanului, istoria și cultura tătare se împletesc atât de frumos cu spiritul european al locuitorilor săi. Theodor Jumătate, jurnalist cu 23 de ani de

VIDEO Recție dură a marocanilor după înfrângerea cu Portugalia: "Arbitrul era fascinat de Ronaldo! Întreba dacă-i poate cere tricoul la pauză"

VIDEO Pique și Isco au oferit imaginile serii » Ce au făcut pe teren înainte de Spania - Iran

Spania a câștigat cu greu meciul cu Iran, 1-0, grație golului marcat de Diego Costa, în minutul . Înainte de startul partidei, Gerard Pique și Isco au oferit imaginile serii.

Poliţiste de frontieră DEZBRĂCATE în VĂZUL TUTUTOR. Noua SENZAȚIE a INTERNETULUI - Video FIERBINTE INTERZIS MINORILOR

Un videoclip cu mai multe polițiste de frontieră din Ucraina pe jumătate dezbrăcate, care se dezlănţuie pe melodia „Gentleman” a cântăreţului Psy, a devenit senzaţie pe internet.