Rompetrol Rafinare şi-a triplat profitul net după primele trei trimestre din 2017

Rompetrol Rafinare, companie membră a KMG Internaţional, a înregistrat un profit net consolidat în valoare de 56,1 milioane de dolari în primele 9 luni ale anului 2017, aproape triplu comparativ cu aceeaşi perioadă a anului 2016 (20,8 milioane de dolari), se arată într-un comunicat al companiei.

Revoluția Fiscală – trei scenarii. Schimbări la salarii, venituri PFA, drepturi de autor

Schimbările majore aduse de "Revoluția Fiscală" au fost introduse, într-o aplicație online, de Romanian Software, furnizor de soluții în domeniul resurselor umane.

Miercuri, 22 noiembrie 2017

Nr. 8122, 24 de pagini, 2,8 lei

Ce scriu azi ziarele de sport din lume (23 noiembrie 2017)

GSP.RO te ține la curent cu evenimentele sportive din lume. Aici poți răsfoi paginile întâi ale celor mai importante ziare de sport din Europa și nu numai.

VIDEO Adio, criză! Griezmann a marcat după 787 de minute la Atletico » Gol senzațional din semifoarfecă!

Atacantul francez a deschis acrobatic scorul și i-a oferit assistul lui Gameiro pentru o victorie de doi bani speranță la ”optimi” a lui Atletico Madrid, în fața celor de la Roma

VIDEO Mourinho, răspuns incredibil după înfrângere: "Prima repriză a fost perfectă, fotbalul e nedrept”

Manchester United a pierdut surprinzător la Basel, scor 0-1, dar managerul spune: "Dacă jucăm de zece ori acest meci, avem nouă victorii. La pauză, ar fi trebuit să conducem cu 5-0". Chiar și