Război rece în PNL: Antonescu contra Tăriceanu şi Orban

29 noiembrie, 2012

Relaţia dintre actualul lider al PNL, Crin Antonescu şi fostul preşedinte Călin Popescu Tăriceanu a fost marcată, în ultima perioadă, de tensiuni. La rândul său, deputatul Ludovic Orban a transmis o serie de mesaje interesante.

Citeste mai mult despre Calin Popescu Tariceanu, Ludovic Orban, Crin Antonescu

Sursa: adevarul.ro

Gaze contra apă. Două țări europene fac o mișcare strategică în domeniul energetic. România ar putea fi scoasă din joc

Un acord bilateral în domeniul energetic, încheiat vineri între Ungaria și Cipru, pune mari semne de întrebare în legătură cu acțiunile viitoare ale guvernului de la Budapesta atât în

ROMÂNIA - RUSIA 22 - 28 // Extaz în Rusia după victoria cu România: "Dacă jucam contra Norvegiei, ar fi fost o mare problemă! România rămâne cu un vis neîndeplinit"

Rusia s-a calificat în finala Campionatului European de Handbal feminin după ce a învins România, 28-22. România și Olanda se înfruntă duminică în finala

Al Treilea Război Mondial va începe curând! Mesajul care îngrozeşte lumea. Breaking news

Anul 2019 va aduce o catastrofă la nivel mondial, cu o creştere semnificativă a actelor de terorism, inundaţii masive, cutremure devastatoare şi izbucnirea celui De Al Treilea Război Mondial.

VIDEO + FOTO Supergol pentru Montini în meciul contra Craiovei! Reușită cu călcâiul a omului adus de Rednic

Dinamo a deschis scorul în partida de pe teren propriu contra Craiovei în minutul 30, după un gol magnific reușit de Montini. CLICK AICI PENTRU VIDEO! Atacantul adus de Mircea Rednic a

VIDEO + FOTO Evoluție GENIALĂ pentru Montini contra Craiovei! Gol cu călcâiul și hattrick pentru omul adus de Rednic

Dinamo a deschis scorul în partida de pe teren propriu contra Craiovei în minutul 30, după un gol magnific reușit de Montini. Italianul în vârstă de 26 de ani a recidivat