Purtătorul de cuvânt al lui Putin, despre NATO: „Un produs al Războiului Rece, formată în scopul şi în numele confruntării“

10 iulie, 2018

Kremlinul a criticat din nou marţi Alianţa Nord-Atlantică, apreciind că este un „produs al Războiului Rece“ şi are drept scop „confruntarea“. Această critică a fost adresată cu o zi înainte de summitul NATO de la Bruxelles, transmite Reuters.

Sursa: adevarul.ro

ASTRA - FCSB 1-0 EXCLUSIV Primele vești despre accidentarea lui Kamer Qaka » Imagini surprinse la câteva minute după meci

Kamer Qaka (23 de ani) a suferit o accidentare în minutul 74 al partidei dintre Astra și FCSB, scor 1-0, părăsind terenul în brațele medicilor după o intrare dură a lui Buș.

Tot ce trebuie să știi despre hernia de disc

Aflat la al patrulea meci consecutiv fără înfrângere în fața CFR-ului în calitate de antrenor principal la FC Botoșani, 1-1 în Gruia, Costel Enache (45 de ani)

CFR CLUJ - FC BOTOȘANI 1-1 // Remarcatul lui Costel Enache în meciul cu CFR, 1-1: "Chiar dacă vârsta nu-l recomandă, dă dovadă de un sânge rece ieșit din comun"

Edward Iordănescu face dezvăluiri despre relația cu Anghel Iordănescu: "Tata nu a fost lângă mine cât aș fi avut nevoie"

Edward Iordănescu, antrenorul de la CFR Cluj, în vârstă de 40 de ani, a povestit într-un interviu pentru Fanatik cum a decurs relația cu tatăl său în copilărie și