Portarul naţionalei feminine a SUA îl acuză pe Blatter de hărţuire sexuală. Fostul şef al FIFA: Acuzaţii ridicole

11 noiembrie, 2017

Fostul portar al naţionalei feminine de fotbal a SUA, Hope Solo, l-a acuzat pe Sepp Blatter de hărţuire sexuală. Fostul preşedintel al FIFA a catalogat acuzaţiile drept „ridicole”.

Sursa: adevarul.ro

CEL MAI MARE SCANDAL din Justiție. INSPECȚIA JUDICIARĂ îl acuză pe PROCURORUL GENERAL. Augustin Lazăr, pus la ZID

Inspecţia Judiciară îl acuză pe procurorul general, Augustin Lazăr, de încălcarea codului deontologic al magistraţilor, după ce i-a numit pe parlamentarii din comisiile speciale „inculpaţi

Situație stranie pentru cel mai bun arbitru german: e de 2 săptămâni la Moscova, FIFA nu l-a delegat la niciun meci, dar a încasat o sumă impresionantă

Centralul german Felix Brych este de două săptămâni la Moscova. FIFA nu l-a delegat la niciun meci, dar îl plătește bine. Arbitrul german Felix Brych a fost inclus de FIFA în

liveVIDEO + TEXT ACUM Franța - Peru » Mbappe intră în istoria naționalei "cocoșului galic"

Franța și Peru joacă ACUM în cel de-al 2-lea meci de la Mondial. Partida a început la 18:00 și este liveTEXT cu video și foto pe GSP.ro și în direct pe TVR 1. live

VIDEO+FOTO Gafa Mondialului! Cadoul făcut croaților de portarul Argentinei în minutul 53

Portarul Willy Caballero a comis-o grav în minutul 53 al partidei dintre Argentina și Croația, la 0-0. Goalkeeper-ul argentinian a primit o pasă înapoi de la un coechipier, dar a

Hărţuită în direct! Total incorect politic! Reportera columbiană a gustat ospitalitatea locală la Cupa Mondială

Reportera columbiană Julieth Gonzalez Theran efectua o transmisiune în direct în Saransk când un bărbat a sărit pe ea, la propriu