Ponta: În următorii patru ani vreau să avem alte câteva autostrăzi esenţiale

29 noiembrie, 2012

Premierul Victor Ponta a declarat, joi, la finalizarea tronsonului Cernavodă-Medgidia al Autostrăzii Soarelui, că vrea ca în următorii patru ani România să aibă alte câteva autostrăzi esenţiale pentru România.

Citeste mai mult despre Victor Ponta

Sursa: adevarul.ro

Mercur retrograd, am încurcat-o cu toții, dar mai ales Săgetătorii ! Și Scorpionii ! Bine, și Peștii ! Zodiacul cu o sută patruzeci și patru de zodii (5). Horoscop

Horoscop TIGRU – LEU Foc şi lemn, din nou. Tigrul-Leu ar trebui să fie cel mai fericit dintre animale. Regele animalelor n-are nici o grijă pe lume: rivalul său de totdeauna e de partea sa, de

Naționala lui Contra trebuie să facă în două meciuri ce nu a reușit în patru!

România are nevoie să câștige ultimele două meciuri din grupa de Liga Națiunilor ca să fie sigură de locul doi, dar cu actualul selecționer are un procent de numai 33% succese

VIDEO 25 de ani de la victoria care ducea România la CM 1994, 2-1 cu Țara Galilor » Discurs genial al lui Hagi la pauză: "Băi, cine suntem noi?!" + alte 9 momente spectaculoase

Azi se împlinește un sfert de secol de la meciul care a însemnat certificatul de naștere al Generației de Aur: 2-1 cu Țara Galilor, la Cardiff, victoria decisivă pentru calificarea la

VIDEO 25 de ani de la victoria care ducea România la CM 1994, 2-1 cu Țara Galilor » Discurs genial al lui Hagi la pauză + alte 9 momente spectaculoase