Patriarhul Daniel, în predica de Crăciun: cum putem aduce aur în dar lui Hristos

„Sărbătoarea Naşterii Domnului ne descoperă iubirea nesfârşită şi mai presus de înţelegere a lui Dumnezeu faţă de oameni”, a spus Patriarhul României în prima zi de Crăciun, la Catedrala Patriarhala, unde a oficat slujba din prima zi de Crăciun.

Sursa: adevarul.ro

Giani Kiriță și Daniel Chiriță, bursă de 20.000 de euro pentru lupta anului » „Câinele” de la Exatlon vs „lupul” de la Ultimul trib

Giani Kiriță (42 de ani), fostul căpitan al lui Dinamo, și fostul petrolist Daniel Chiriță (44 de ani) sunt aproape de a cădea la acord în vederea unei lupte memorabile. Lupta dintre

RAPID - SC POPEȘTI LEORDENI 4-1 // EXCLUSIV Daniel Pancu își prezintă scuzele după derapajul de ieri! Cerință pentru șefi: „Vreau un MM Stoica al Rapidului”

Rapidul a învins-o pe SC Popești Leordeni, scor 4-1, cu trei goluri marcate în ultimul sfert de oră. Daniel Pancu a avut o ieșire necontrolată la adresa contestatarilor după meci, iar

RAPID - SC POPEȘTI LEORDENI 4-1 // EXCLUSIV Daniel Pancu își prezintă scuzele după derapajul de ieri: „Mi-ar trebui un MM Stoica al Rapidului”

Rapidul a învins-o pe SC Popești Leordeni, scor 4-1, cu trei goluri marcate în ultimul sfert de oră. Daniel Pancu, 41 de ani, a avut o ieșire necontrolată la adresa contestatarilor

FOTO Bucurie extremă pentru Daniel Pancu în meciul cu Popești Leordeni

Daniel Pancu, antrenorul Rapidului, a sărit pur și simplu de pe bancă în minutul 78 al partidei cu Popești Leordeni din Liga a 3-a. Scorul final a fost 4-1 pentru trupa fostului atacant.

Rapid - SC Popești Leordeni 4-1 // Daniel Pancu, derapaj incredibil la adresa fanilor giuleșteni: „Au ieșit șobolanii din cotloane! Îi anunț să stea la locul lor!”

Daniel Pancu, antrenorul Rapidului, s-a dezlănțuit la finalul meciului câștigat cu 4-1 în fața lui SC Popești Leordeni. Tehnicianul giuleștenilor i-a atacat în termeni duri pe