OPINIE 3 observații după Ziua Naționalelor: cum am pierdut un duo important la tineret și ce nu îl ajută pe Cosmin Contra

14 noiembrie, 2017

Lucru mai rar întâlnit, azi au jucat atât seniorii României, cât și "naționalele" U19 și U21. Primii în amicalul de la București contra Olandei, 0-3, tinerii în campaniile de calificare pentru Euro 2018 și Euro 2019 la categoriile lor de vârstă Mai mult, pentru ca oglinda zilei să fie completă, fiecare trupă a obținut un rezultat diferit. ...

Jumătate din bucureșteni, tratați greșit cel puțin o dată. Cere o a doua opinie medicală

O mulțime dintre pacienții Capitalei s-au plâns că la o primă consultație nu au primit un diagnostic corect sau un tratament adecvat. O cercetare realizată de o clinică specializată în „a

Contra face revoluție la echipa națională » Anunțul făcut de Adrian Mutu

Alături de Adrian Mutu, selecționerul Cosmin Contra a mers în Italia pentru o discuție cu fundașul Ștefan Radu (detalii AICI), dar și pentru a studia un nou sistem de joc, pe care să-l

VIDEO Adio, criză! Griezmann a marcat după 787 de minute la Atletico » Gol senzațional din semifoarfecă!

Atacantul francez a deschis acrobatic scorul și i-a oferit assistul lui Gameiro pentru o victorie de doi bani speranță la ”optimi” a lui Atletico Madrid, în fața celor de la Roma

liveUPDATE 132 de spitale contra Hexi Pharma. Tribunalul București a rămas în pronunțare

Doi directori au fost la Tribunalul București. Ei și firma sunt acuzați de înșelăciune, uz de fals, fals în înscrisuri și participație improprie la zădărnicirea combaterii

VIDEO Mourinho, răspuns incredibil după înfrângere: "Prima repriză a fost perfectă, fotbalul e nedrept”

Manchester United a pierdut surprinzător la Basel, scor 0-1, dar managerul spune: "Dacă jucăm de zece ori acest meci, avem nouă victorii. La pauză, ar fi trebuit să conducem cu 5-0". Chiar și