Oferte de milioane pentru un titular de la FCSB! Decizia luată de Gigi Becali

12 iulie, 2018

Venit în urmă cu un al la FCSB, fundașul sârb Bogdan Planic, 26 de ani, s-a impus în echipa de start și a devenit un jucător exponențial. Evoluțiile excelente au atras atenția mai mulor cluburi, iar impresarul sârbului susține că FCSB ar fi primit trei oferte importante, dar Gigi Becali l-ar fi refuzat. "Am avut trei oferte concrete pentru Planic, de la echipelerau din top 5 campionate din Europa. Clubul a zis că nu este de vânzare. ...

Citeste mai mult despre Gigi Becali, Fcsb

LIGA I. A început SCANDALUL, după ce FCSB A PIERDUT la Astra Giurgiu. „Este cel mai PROST meci din ultimii 5 ani”. Meme Stoica: Mi-e JENĂ”. Becali trimite în EXIL 3 jucători

FCSB a debutat cu o înfrângere în noul sezon al campionatului intern. Sâmbătă, „roș-albaștrii” au pierdut cu scorul de 0-1 în deplasare, la Astra Giurgiu.

ASTRA - FCSB 1-0 EXCLUSIV Primele vești despre accidentarea lui Kamer Qaka » Imagini surprinse la câteva minute după meci

Kamer Qaka (23 de ani) a suferit o accidentare în minutul 74 al partidei dintre Astra și FCSB, scor 1-0, părăsind terenul în brațele medicilor după o intrare dură a lui Buș.

ASTRA - FCSB 1-0. Ioan Niculae: "În sfârșit, avem un antrenor foarte bun! O să aveți surprize"

Ioan Niculae, patronul celor de la Astra Giurgiu, exultă după victoria contra celor de la FCSB, scor 1-0, și îl înțeapă pe Edi Iordănescu, fostul antrenor al fostei campioane. "Anii

Jucătorul în care Gigi Becali își pune toate speranțele are o pasiune de mic: „Bănuiesc că fuma de la vreo 14 ani, pe balconul hotelului”

Criticat de Gigi Becali, pentru că fumează, Florinel Coman, jucătorul celor de la FCSB, era atras de acest viciu încă din perioada adolescenței.

Un german a costruit o mașină pentru că nu o găsea pe cea dorită. Acum a devenit unul dintre cele mai apreciate branduri din lume

Au trecut 70 de ani de când modelul 356 „No.1“ Roadster marca apariția brandului Porsche. Astăzi, spectaculoasele 718 și 911, alături de Panamera, Macan și Cayenne, uimesc prin perfomanțe,