Metrorex: Titlurile de călătorie existente vor rămâne valabile şi după implementarea tichetului unic

07 decembrie, 2017

Titlurile de călătorie existente ale Metrorex şi RATB vor rămâne valabile şi după implementarea tichetului unic, precizează reprezentanţii companiei de transport cu metroul printr-un comunicat, conform Agerpres.

Citeste mai mult despre Metrorex

Sursa: capital.ro

Lovitură pentru Theresa May şi Brexit. Guvernul pierde votul-vheie după rebeliunea conservatorilor

Guvernul britanic a pierdut la patru voturi un vot crucial în privinţa Brexit în Parlament după o revoltă a 11 parlamentari din tabăra conservatoare, relatează The Guardian.

Reacție fenomenală a unui antrenor după ce a fost eliminat » Ce i-a făcut unei microbiste din tribună

Expediat de arbitrul Ittrich în tribună la meciul cu Leipzig (2-2), antrenorul lui FSV Mainz, Sandro Schwarz, a luat loc "lângă o doamnă foarte simpatică". Iar în final,

AFACERI în LUMEA MONDENĂ. Soția unui moderator TV A DAT LOVITURA și a lansat ceva UNIC în România

Afacerile apar la tot pasul în lumea mondenă. Soția unui cunoscut moderator TV a adus ceva unic în România în materie de sport.

VIDEO Salvatorul Bale » Gol după 36 de secunde la revenire: "Trebuie să-mi ascult corpul. Nu sunt apt sută la sută"

Galezul l-a înlocuit în minutul 81 pe Benzema, în victoria obţinută de Real Madrid în faţa lui Al Jazira (2-1) și a înscris în același minut, la prima

EXCLUSIV Becali a pus banii pe masă! A făcut o ofertă pentru un jucător din Liga 1 a doua zi după meciul ușor câștigat de FCSB

FCSB s-a impus fără probleme în fața celor de la FC Botoșani, 3-0, într-o partidă disputată duminică seară. Becali a renunțat la obiceiul de a negocia pentru un jucător