Meci dramatic între Tecău/Rojer și Kontinen/Peers » 11 mingi de meci salvate în setul secund

14 noiembrie, 2017

Horia Tecău și Jean-Julien Rojer au pierdut al doilea meci din faza grupei B a Turneului Campionilor, scor 6-7, 6-7, în fața lui Henri Kontinen și John Peers. Primul set a fost unul extrem de echilibrat, decis la tiebreak după 50 de minute. Tecău și Rojer au ratat nu mai puțin de 6 mingi de break și le-au oferit adversarilor 4 puncte gratuite după duble greșeli. Perechea finlandezo-australiană a servit impecabil în setul secund, până la 5-3 și 40-0. ...

liveSCORE de la 16:00 » CSM București - Vystal Gdynia » "Tigroaicele" joacă azi ultimul meci al anului în Liga Campionilor » Detalii despre Cristina Neagu

CSM București joacă azi  ultimul meci al anului în Liga Campionilo, jucând pe teren propriu împotriva lui Vistal Gdynia. Disputa nu are miză, polonezele fiind deja

EXCLUSIV Veste deosebită pentru arbitrajul românesc » Alexandru Deaconu, delegat la un meci din Liga Campionilor

Veste extraordinară pentru arbitrajul românesc! Alexandru Deaconu, vicepreședintele Comisiei Centrale a Arbitrilor, a fost delegat ca observator la un supermeci din Champions League.

liveSCORE ACUM » CSM București - Vystal Gdynia » "Tigroaicele" joacă azi ultimul meci al anului în Liga Campionilor

CSM București joacă ACUM ultimul meci al anului în Liga Campionilor, jucând pe teren propriu împotriva lui Vistal Gdynia. Partida poate fi urmărită în format liveSCORE pe

Operațiune de comando în Afganistan. 30 de persoane salvate din mâinile talibanilor

Forțe speciale afgane în colaborare cu forțe militare ale NATO au atacat duminica aceasta o închisoare a talibanilor, situată în provincia Helmand, aflată în sudul Afganistanului. Cel puțin

VIDEO CSM București - Vystal Gdynia 34-22 // Victorie pentru bucureștence în ultimul meci al anului în Liga Campionilor

CSM București s-a impus în ultimul meci de Liga Campionilor al acestui an calendaristic, 34-22 în fața polonezelor de la Vistal Gdynia. Bucureștencele s-au calificat deja în