Meci dramatic între Tecău/Rojer și Koninen/Peers » 11 mingi de meci salvate în setul secund

14 noiembrie, 2017

Horia Tecău și Jean-Julien Rojer au pierdut al doilea meci din faza grupei B a Turneului Campionilor, scor 6-7, 6-7, în fața lui Henri Kontinen și John Peers. Primul set a fost unul extrem de echilibrat, decis la tiebreak după 50 de minute. Tecău și Rojer au ratat nu mai puțin de 6 mingi de break și le-au oferit adversarilor 4 puncte gratuite după duble greșeli. Perechea finlandezo-australiană a servit impecabil în setul secund, până la 5-3 și 40-0. ...

DINAMO - FCSB 2-2 // Pintilii râde de Dinamo! Declarații tari făcute după meci: "Acum, bucuria e mai mare pentru noi"

FCSB a scos un punct în meciul cu Dinamo, 2-2, după ce a fost condusă cu 2-0, iar Filipe Teixeira a marcat la ultima fază a partidei. După meci, Mihai Pintilii, mijlocașul de 32 de ani

EXCLUSIV Noi detalii incredibile din culisele unui meci dubios: e la Astra, dar are o primă uriașă dacă CFR Cluj ia titlul!

Urko Vera n-a jucat fiindcă, în ziua meciului, Edi Iordănescu a aflat chiar de la atacant că are activă în continuare clauza prin care va încasa 100.000 de euro primă de titlu,

Război TOTAL între Kim Cattrall şi Jessica Parcker. Pe cine vor ELIMINA în sezonul TREI

Războiul dintre actriţele Kim Cattrall și Sarah Jessica Parker nu se mai sfârşeşte. Aceasta este concluzia echipei “Sex And The City”, care ar dori să înceapă filmările pentru cea de a