Meci dramatic între Tecău/Rojer și Koninen/Peers » 11 mingi de meci salvate în setul secund

14 noiembrie, 2017

Horia Tecău și Jean-Julien Rojer au pierdut al doilea meci din faza grupei B a Turneului Campionilor, scor 6-7, 6-7, în fața lui Henri Kontinen și John Peers. Primul set a fost unul extrem de echilibrat, decis la tiebreak după 50 de minute. Tecău și Rojer au ratat nu mai puțin de 6 mingi de break și le-au oferit adversarilor 4 puncte gratuite după duble greșeli. Perechea finlandezo-australiană a servit impecabil în setul secund, până la 5-3 și 40-0. ...

liveTEXT de la ora 14:00 » FC Voluntari - Astra, primul meci al zilei din Liga 1 » Echipele probabile

FC Voluntari și Astra se vor duela azi, de la ora 14:00, în primul meci al zilei din Liga 1. Partida este liveTEXT și video pe GSP.RO și în direct pe TV Digi Sport, TV Telekom Sport și

liveTEXT de la ora 14:00 » FC Voluntari - Astra, primul meci al zilei din Liga 1 » Echipele de start

liveTEXT ACUM » FC Voluntari - Astra 0-0 » Primul meci al zilei din Liga 1

FC Voluntari și Astra joacă ACUM, într-un meci început la ora 14:00, în primul meci al zilei din Liga 1. Partida este liveTEXT și video pe GSP.RO și în direct pe TV Digi

FOTO Primele probleme din cauza zăpezii » Un meci a fost anulat și echipa poate pierde la "masa verde"!

Codul portocaliu instaurat în Banat a stat şi în calea disputării meciului internaţional de rugby dintre Timişoara Saracens şi Northampton Saints, din Challenge Cup. Jocul a fost

Ministrul Sorina Pintea prinsă între promisiuni şi ameninţări. Sindicaliştii din Sănătate ameninţă cu GREVA GENERALĂ

Federația Solidaritatea Sanitară a anunţat că va declanşa grevă de avertisment şi ulterior chiar grevă generală în cazul în care Guvernul va îngheţa salariile în anul 2019. Ministrul