liveTEXT de la ora 14:00 » Simona Halep - Ekaterina Makarova, meci din turul II de la Doha

14 februarie, 2018

Simona Halep, locul 2 WTA, joacă azi în turul II al turneului de la Doha, Qatar, contra rusoaicei Ekaterina Makarova, locul 36. Meciul va începe la ora 14:00 și va fi liveTEXT pe GSP.RO și în direct pe TV Digi Sport 2. liveTEXT Simona Halep - Ekaterina Makarova Acesta va fi primul meci pentru Simona după finala de la Australian Open, pierdută contra Carolinei Wozniacki. ...

Citeste mai mult despre Simona Halep

SIMONA HALEP - LESIA TSURENKO, liveTEXT de la 10:30 » Halep, față-n față cu Tsurenko pentru un loc în sferturile de la Dubai

Simona Halep, 27 de ani, 3 WTA, joacă azi, de la ora 10:30, împotriva ucrainencei Lesia Tsurenko, 29 de ani, 23 WTA, în optimile de finală ale turneului WTA Premier 5 de la Dubai.

Adevărul ascuns din spatele despărțirii de Halep! Greșeală antrenorului belgian i-a fost fatală! (SURSE)

Simona Halep a decis să renunțe la antrenorul belgian Thierry van Cleemput, imediat după ce a pierdut finala de la Doha. Oficial, motivul invocate a fost lipsa de chimie dintre cei doi. Adevărul,

În două săptămâni, Van Cleemput și Halep au aflat că nu vorbesc aceeași limbă

Antrenorul belgian a explicat că nu putea să lucreze cu cea mai bună jucătoare de tenis din România. Thierry nu vorbea engleză foarte bine, iar comunicarea cu Simona era greoaie. Cel puțin

Simona Halep marchează un eșec. A ratat cea mai importantă cursă! Cine a fost numită cea mai bună sportivă din lume!

După ce Simona Halep a fost învinsă de belgianca Elise Mertens, cu 3-6, 6-4, 6-3, în finala turneului WTA de la Doha (QATAR), dotat cu premii totale de 916.131 dolari, românca mai ratează o

SIMONA HALEP - EUGENIE BOUCHARD, liveTEXT de la ora 12:00 » Halep și Bouchard se duelează în turul II la Dubai

Simona Halep, locul 2 WTA, și canadianca Eugenie Bouchard, locul 79 WTA, joacă de la ora 12:00 în turul II al turneului Premier 5 de la Dubai. Meciul Simona Halep - Eugenie Bouchard va fi