liveTEXT » ACUM se joacă primul tur din Europa League: Racing Union - Viitorul

12 iulie, 2018

Viitorul e prima echipă românească ce intră în nebunia meciurilor europene în acest sezon. Trupa lui Hagi joacă ACUM în deplasare cu Racing Union Luxemburg în prima manșă a turului 1 din preliminariile Europa League. Meciul a început la ora 21:00 și e în direct la TVR 1 și liveTEXT pe GSP.ro. LIVE: RACING UNION - VIITORUL 0-1A marcat: Drăguș '23 min. ...

Dică, Bratu, Dănciulescu, cazuri anormale în campionatele tari din Europa! Rezultate slabe la echipe, part-time la televiziuni

Deși situația la echipele lor, Florin Bratu, Ionel Dănciulescu și Nicolae Dică sunt oamenii din fotbal care lucrează ca part-time pe post de experți la televiziunile de sport din

A colaborat la crearea celei mai bune "Steaua" din istorie și acum ar putea repara FCSB » Omul lui Lucescu vrea să-l ajute pe Becali!

Gigi Becali povestește că a fost apelat de "Sensei" Marinescu, cel care și-a oferit serviciile pentru repararea FCSB. Specialistul a lucrat și cu Steaua '86, la sfatul lui Mircea Lucescu. Echipa

LIVERPOOL - PSG 3-2 // VIDEO Driblingul serii în Champions League! Mane l-a ridiculizat pe Neymar cu o fază de PlayStation

Liverpool s-a impus 3-2 cu PSG, grație unui gol marcat în ultimul minut de Roberto Firmino. Meciul cel mai nebun al serii a oferit mai multe faze spectaculoase. În prima repriză, Sadio

Dică, Bratu și Dănciulescu sunt cazuri anormale » Rezultate slabe la echipe, dar part-time la televiziuni! Ce se întâmplă în campionatele tari din Europa

Deși situația la echipele lor este una tensionată, Florin Bratu, Ionel Dănciulescu și Nicolae Dică lucrează part-time pe post de experți la televiziunile de sport din România. Nicolae

A fost anunțat programul șaisprezecimilor Cupei României » Când joacă FCSB, CFR, Dinamo, Craiova și Rapid

Federația Română de Fotbal a anunțat astăzi programul meciurilor din șaisprezecimile Cupei României. Partidele se dispută săptămâna viitoare, în perioada 25-27