liveSCORE de la 16:00 Sock îl înfruntă pe Cilic » Când are loc meciul-vedetă, Federer-Zverev

14 noiembrie, 2017

Astăzi se joacă meciurile rundei secunde din cadrul grupei "Boris Becker" de la Turneul Campionilor. De la ora 16:00, Jack Sock îl înfruntă pe Marin Cilici, iar Roger Federer și Alexander Zverev închid ziua, de la ora 22:00. Ambele partide pot fi urmărite în format liveSCORE pe GSP.ro și în direct pe Telekom Sport 2 și Digi Sport. ...

Halep - Osaka, de la ora 08:00. „Simo” a trecut pe calmante înaintea meciului din „optimi” | LiveSCORE

Lidera WTA a urmat un program intens de recuperare, în ultimele două zile, pentru a putea face față în confruntarea de astăzi, cu japoneza Naomi Osaka

SIMONA HALEP - NAOMI OSAKA // Prima reacție a Simonei Halep după meciul perfect de la AO: "Turneul ăsta e ca un maraton!" » Ce zice despre starea fizică

Simona Halep, locul 1 WTA, s-a calificat în sferturi la Australian Open după ce a trecut într-un mod entuziasmant de Naomi Osaka, locul 72 WTA, scor 6-3, 6-2. (Detalii aici) După meci,

liveSCORE de la ora 12:00 » Karolina Pliskova - Barbora Strycova » Simona Halep își află adversara din sferturi

Karolina Pliskova, locul 6 WTA, o va întâlni pe Barbora Strycova, locul 24 WTA, în optimi la Australian Open. Meciul va începe la ora 12:00 și va fi liveSCORE pe GSP.RO și

VIDEO Numai Roger Federer! Punctul zilei la Australian Open: "Oh, Doamne!"

Elvețianul Roger Federer, de 5x câștigător la Australian Open, s-a calificat în sferturi la Antipozi, după o victorie în 3 seturi cu ungurul Márton Fucsovics, scor 6-3,

AUSTRALIAN OPEN // Simona Halep dezvăluie momentele teribile prin care a trecut înainte de meciul cu Naomi Osaka: "Nu am dormit toată noaptea din cauza durerilor"

Simona Halep, locul 1 WTA, a ajuns în sferturi la Australian Open după ce a trecut de Naomi Osaka, locul 72 WTA, scor 6-3, 6-2. La conferința de presă de după meci, Simona Halep a dezvăluit