liveSCORE ACUM » România U19 joacă azi ultimul meci din turneul preliminar pentru Euro 2018! Mățan majorează diferența: câte goluri ne trebuie pentru a fi capi de serie

14 noiembrie, 2017

România U19 întâlnește ACUM Gibraltarul, în ultimul meci din turneul preliminar pentru Euro 2018. Partida a început la ora 17:00 și nu este televizată. LIVE GIBRALTAR U19 - ROMÂNIA U19 0-2 min. 45: PAUZĂ. Elevii lui Boingiu au nevoie de încă 4 goluri în repriza secundă pentru a fi siguri de urna capilor de serie. În cazul unei victorii cu 5-0, așteptăm ca Scoția să încurce Cehia în ultimul meci al zilei. min. ...

Medicii au aflat pe 19 iunie că dau examen de primariat pe 20! „Nu știu dacă mâine trebuie să îmi fac bagajul”

Doctorul Raluca Lupu, medic specialist în neurologie, a făcut publică situația absurdă în care a fost pusă de Ministerul Sănătății. Împreună cu mulți alți medici care doresc să

Plaja terapeutică pentru persoanele cu dizabilități

Cea mai frumoasă, vie, atractivă și colorată plajă de pe litoral nu este una de fițe așa cum ne-am fi așteptat. Este o plaja terapeutică, amenajată la Mamaia, pentru persoanele cu nevoi

Euro-avânturile lui Merkel și Macron se izbesc de criza imigrației

Toate proiectele de reformare și relansare a UE au trebuit lăsate baltă din cauza ultimelor evenimente care aruncă în aer scena politică europeană. Summitul de la Bruxelles din 28-29 iunie a

Evaluarea Națională 2018: 73,5% dintre elevi au luat peste 5

Ieri, emoțiile așteptării au luat sfârșit pentru elevii de clasa a VIII-a care săptămâna trecută au susținut primul examen important din viața lor: au aflat ce note au primit.