liveSCORE ACUM » România U19 joacă azi ultimul meci din turneul preliminar pentru Euro 2018! Mățan majorează diferența: câte goluri ne trebuie pentru a fi capi de serie

14 noiembrie, 2017

România U19 întâlnește ACUM Gibraltarul, în ultimul meci din turneul preliminar pentru Euro 2018. Partida a început la ora 17:00 și nu este televizată. LIVE GIBRALTAR U19 - ROMÂNIA U19 0-2 min. 45: PAUZĂ. Elevii lui Boingiu au nevoie de încă 4 goluri în repriza secundă pentru a fi siguri de urna capilor de serie. În cazul unei victorii cu 5-0, așteptăm ca Scoția să încurce Cehia în ultimul meci al zilei. min. ...

Secretele lui N. D. Cocea, comunistul care a vegheat, alături de Sadoveanu, la trecerea în adormire a Masoneriei române

La sfârșitul lunii trecute s-au împlinit 138 de ani de la nașterea, la Bârlad, a lui N(icolae). D. Cocea (m. 1 februarie 1949, București, de congestie cerebrală), personaj de prim mână al

HOROSCOP 14 decembrie. Această zodie nu trebuie să plece la drum astăzi. Călătoriile sunt sub un semn nefast

Horoscop, 14 decembrie! Profesorul Radu Ștefănescu prezintă zilnic pentru Capital detalii interesante despre fiecare zodie în parte, analizând cum influențează astrele cariera fiecăreia dintre

Un post TV din România va emite în HD

Deși sunt televiziuni mult mai mari și cu tradiție care încă nu au trecut la emisia în rezoluție High Definition, acest canal TV mai mic și mai puțin cunoscut va emite în curând în HD.

Încă o lovitură neașteptată pentru Cristina Neagu! Toată România este în stare de șoc

Cristina Neagu s-a accidentat grav în meciul contra Ungariei și va fi nevoită să lipsească aproximativ șase luni de pe terenul de joc. Sportiva din România a primit un diagnostic crunt din