liveSCORE ACUM » România U19 joacă azi ultimul meci din turneul preliminar pentru Euro 2018! Mățan majorează diferența: câte goluri ne trebuie pentru a fi capi de serie

14 noiembrie, 2017

România U19 întâlnește ACUM Gibraltarul, în ultimul meci din turneul preliminar pentru Euro 2018. Partida a început la ora 17:00 și nu este televizată. LIVE GIBRALTAR U19 - ROMÂNIA U19 0-2 min. 45: PAUZĂ. Elevii lui Boingiu au nevoie de încă 4 goluri în repriza secundă pentru a fi siguri de urna capilor de serie. În cazul unei victorii cu 5-0, așteptăm ca Scoția să încurce Cehia în ultimul meci al zilei. min. ...

Luptă dramatică pentru campionat! De ce nu se decide titlul în play-off, ci în ultimele 8 etape din sezonul regulat

GSP analizează şansele primelor 3 clasate de a triumfa în sezonul regulat. În ambele ediţii de campionat care au conţinut şi play-off, echipa care a fost lider după prima parte a

Sfârșit tragic pentru bătrânul care mergea 10 km pe jos pentru o pâine

76 de ani, o viaţă petrecută pe muchie de cuţit şi un destin aprig, pe măsura unei existenţe „tumefiate” de spectrul sărăciei.

LIGA CAMPIONILOR. Meci FANTASTIC în Spania. Liverpool A RATAT VICTORIA după ce a condus cu 3-0. Leipzig a DEMOLAT-O pe Monaco

FC Sevilla a obținut un punct, marți, la finalul confruntării cu FC Liverpool, încheiată la egalitate, scor 3-3. Andaluzii au revenit după ce au fost conduși cu 3-0.

CRITICI DURE, îndreptate către Răzvan Burleanu. „Este un om fals, lipsit de idei proprii. Cred că se pregătește pentru altceva”

Gica Popescu a lansat o serie de critici către Răzvan Burleanu, președintele Federației Române de Fotbal, despre care a spus că n-are idee despre fotbal.

Preşedintele Parlamentului European: Africa trebuie să se afle în prim-planul agendei politice europene

Preşedintele Parlamentului European, Antonio Tajani, abordează într-un editorial pentru cotidianul „Adevărul“ relaţiile dintre Europa şi Africa, un subiect tot mai important pentru Uniunea