LIGA EUROPA. FCSB a plecat neînvinsă de la Split. CALIFICAREA se va decide pe „Arena Națională”

10 august, 2018

FCSB a remizat, scor 0-0, în partida cu Hajduk Split, disputată, joi, în Croația, în prima manșă a turului al 3-lea preliminar al Ligii Europa.

Citeste mai mult despre Fcsb

Sursa: evz.ro

LIGA I. Dinamo A CÂȘTIGAT meciul cu Viitorul, echipa lui Gică Hagi a fost CRITICATĂ DUR: „A început cu niște șoricei”

Dinamo a câștigat la limită, scor 1-0, partida disputată, luni, în Ștefan cel Mare, cu FC Viitorul, în runda a 4-a a campionatului intern.

LIGA I. Condusă la pauză de Gaz Metan, FCSB a reușit să plece cu toate punctele de la Mediaș. Nicolae Dică a semnalat o mare problemă

FCSB s-a impus, duminică, pe terenul formației Gaz Metan Mediaș, scor 3-1, într-o partidă din etapa a 4-a a campionatului intern.

GAZ METAN - FCSB 1-3. Jucătorul dorit de Dică a vorbit despre mutarea la vicecampioana României

FCSB a întors după pauză și a reușit să se impună în deplasarea de la Mediaș, scor 3-1. Carlos Fortes, la primul meci fără gol marcat în acest sezon, a vorbit

GAZ METAN - FCSB 1-3 // NOTE GSP: "Pufulete" și încă un stelist important au dezamăgit crunt la Mediaș » Cine au fost cei mai buni jucători ai lui Dică

FCSB s-a impus duminică seara la Mediaș, 3-1, și a urcat temporar până pe locul 2 în Liga 1. După o primă repriză modestă, roș-albaștrii au fost salvați în a doua parte a

Grozavu reacționează după prima victorie cu Petrolul în Liga 2: "Se vor pierde multe puncte"

Petrolul a turat motoarele, după ce în prima etapă a făcut egal, 0-0, cu Sportul Snagov, și a bifat primul succes din Liga 2, impunându-se fără emoții pe sinteticul de la Chiajna,