LIGA CAMPIONILOR. POTOP de goluri în ultimele meciuri din grupe. Liverpool A CÂȘTIGAT la un scor INCREDIBIL, Real a învins-o pe Borussia

07 decembrie, 2017

32 de goluri s-au marcat, miercuri, în ultimele opt partide din faza grupelor Ligii Campionilor. Liverpool a trecut de Spartak Moscova, scor 7-0.

Sursa: evz.ro

Atletico Madrid, VICTORIE de SENZAȚIE în Supercupa Europei. Oamenii lui Simeone au trecut de Real Madrid la finalul prelungirilor

Atletico Madrid s-a impus cu scorul de 4-2 în Supercupa Europei disputată, miercuri, la Tallinn, împotriva concitadinei Real Madrid.

SUPERCUPA EUROPEI // VIDEO + FOTO Atletico Madrid câștigă Supercupa recordurilor și răzbună finalele pierdute contra Realului în Liga Campionilor

Atletico Madrid a trecut de Real, scor 2-2 (4-2 după prelungiri) și a câștigat a 3-a Supercupă a Europei din istorie.   Vezi AICI foto de la meci Partida de pe micuța arenă din

REAL MADRID - ATLETICO 2-4 // Ironia lui Edward Iordănescu după Supercupa Europei: "În condiții normale, nu ar trebui să-l prindă prima etapă" ;)

Atletico Madrid a trecut joi seara de Real Madrid, scor 4-2 după prelungiri și a câștigat a 3-a Supercupă a Europei din istorie. Madrilenii au condus cu 2-1, dar rivala din oraș a egalat

De ce au bătut jandarmii israelienii din taxi? Motivul este incredibil

Maiorul Laurențiu Cazan, coordonatorul acțiunii jandarmilor din Piața Victoriei, a explicat că cetățenii israelieni au fost bătuți pentru că jandarmii încercau să îi prindă pe huliganii

Diego 'Cholo' Simeone, după o victorie mare: "Am învins Madridul în trei din cele cinci finale. Dar un 4-2 nu schimbă ceea ce simțim"

Diego Simeone, 48 de ani, cel mai titrat antrenor al lui Atlético, explică secretul succesului: "Stilul nostru nu variază în funcție de numărul golurilor marcate. Totul pleacă de la