LIGA CAMPIONILOR. Meci de GALĂ la Torino, între Juventus și Tottenham. 4 goluri și penalty RATAT. City este CALIFICATĂ în „SFERTURI”

14 februarie, 2018

Juventus Torino și Tottenham Londra au remizat, marți, scor 2-2, în prima manșă a optimilor de finală din Liga Campionilor.

Citeste mai mult despre Tottenham

Sursa: evz.ro

LIGA I. Dinamo A CÂȘTIGAT meciul cu Viitorul, echipa lui Gică Hagi a fost CRITICATĂ DUR: „A început cu niște șoricei”

Dinamo a câștigat la limită, scor 1-0, partida disputată, luni, în Ștefan cel Mare, cu FC Viitorul, în runda a 4-a a campionatului intern.

Ingrid Mocanu, PLÂNGERI PENALE împotriva celor care au atacat-o verbal. Ce mesaj TRANSMITE celor care o ACUZĂ că a FURAT sau că este CORUPTĂ. FOTO în articol

Ingrid Mocanu a anunţat pe social media că nu mai permite nimănui să o acuze de lucruri pe care nici DNA-ul şi tot Staul Paralel nu au reuşit să-i găsească vreo vinovăţie. Mai mult, fosta

LIGA I. Condusă la pauză de Gaz Metan, FCSB a reușit să plece cu toate punctele de la Mediaș. Nicolae Dică a semnalat o mare problemă

FCSB s-a impus, duminică, pe terenul formației Gaz Metan Mediaș, scor 3-1, într-o partidă din etapa a 4-a a campionatului intern.

FOTBAL EUROPEAN. Arsenal, ÎNVINSĂ de Manchester City, în primul DERBY din Premier League. Liverpool a demarat în viteză și A ZDROBIT-O pe West Ham

Arsenal Londra a pierdut derby-ul cu Manchester City, scor 0-2, disputat, duminică, pe teren propriu, în prima etapă din Premier League.

VIDEO + FOTO Barcelona a câștigat cu emoții Supercupa Spaniei, 2-1 cu Sevilla » Supergol marcat de Dembele, penalty ratat în minutul 90 + record stabilit de Leo Messi

Barcelona a câștigat Supercupa Spaniei, primul trofeu din acest sezon, după 2-1 cu Sevilla, într-un meci disputat la Tanger, în Maroc. Programată într-o singură