JUVENTUS - MANCHESTER UNITED 1-2 // Golul anului Ronaldo după 454 minute fără reușită în Ligă! Reacția lui Mourinho la conferința de presă

08 noiembrie, 2018

Juventus a pierdut pe teren propriu, 1-2 cu Manchester United, după ce a luat două goluri în ultimele 5 minute, arbitrat de românul Ovidiu Hațegan.  Așteptarea lui Cristiano s-a încheiat. Miercuri, a înscris primul său gol în Ligă pentru Juventus. Și ce execuție! O lansare ideală, de 50 de metri, a lui Bonucci finalizată splendid, cu un voleu în plin sprint. Unul dintre cele mai frumoase goluri ale anului. ...

Citeste mai mult despre Manchester United

EXCLUSIV Ioan Andone dă cărțile pe față după 30 de ani: „La Dinamo, Sabău era angajatul Securității!”

DIN CUPRINS: - Cum se implicau agenții de jucători înainte de Revoluție: "Colcăiau impresarii în hotelul nostru" - Explică detaliat conflictul cu Valentin Ceaușescu când a

Ar putea fi cel mai important TRANSFER reușit în fotbalul românesc în ultimii ani. Un club de tradiție din Italia pune pe masă o sumă URIAȘĂ

Alexandru Mitriță, atacantul echipei „U” Craiova, este dorit de italienii de la FC Torino, care oferă suma de 5 milioane de euro pentru român.

Gigi Becali a povestit cum a reușit să dea LOVITURA iernii: „Nu-l știam, m-a sunat cineva și m-a întrebat dacă-l vreau”

Gigi Becali, finanțatorul echipei FCSB, a vorbit despre transferul lui Adrian Stoian, fotbalist care a jucat la mai multe echipe din Italia, în întreaga carieră.

3 întrebări după transferurile de la FCSB » Noile mutări pot scoate PIESE GRELE din primul „11” al lui Teja

FCSB a început să miște pe piața transferurilor și a dat trei lovituri interesante. I-a adus pe Florentin Matei și Adrian Stoian, doi fotbaliști cu cotă foarte bună, care își pot

REAL MADRID // Santiago Solari vine cu explicații după ce a ”expulzat” pe bancă două vedete: „Am spus asta încă de când am venit aici”

REAL MADRID // Santiago Solari, antrenorul lui Real Madrid, a surprins pe toată lumea lăsându-l pe bancă pe Marcelo în victoria dramatică reușită duminică seara pe terenul lui Betis