JUVENTUS - MANCHESTER UNITED 1-2 // Cristiano l-a făcut să râdă pe Hațegan după pauză! Trei momente cu cei doi în prim plan

08 noiembrie, 2018

Juventus a pierdut pe teren propriu, 1-2 cu Manchester United, după ce a luat două goluri în ultimele 5 minute, arbitrat de românul Ovidiu Hațegan.  Trei momente i-au adus față-n față pe Ronaldo și Hațegan. Când minutul de prelungire arătat de al 4-lea arbitru, Radu Ghinguleac, trecuse deja, "centralul" a fluierat sfârșitul primei reprize după ce i-a permis lui Juventus să execute și cornerul. ...

Citeste mai mult despre Manchester United

Ianis Hagi a debutat la echipa națională în partida câștigată de tricolori cu Lituania, scor 3-0. Fotbalistul de la Viitorul a oferit prima reacție după acest meci istoric.

ROMÂNIA - LITUANIA 3-0 / Ianis Hagi, prima reacție după debutul la naționala României de seniori: "O să păstrez acest tricou"

ROMÂNIA - LITUANIA 3-0 // Gică Hagi, după debutul lui Ianis: "Căpitan și lider. O să fiu împlinit când văd că devine cel mai bun"

România s-a impus în fața Lituaniei, scor 3-0. Gheorghe Hagi, cel mai mare fotbalist din istoria naționalei, a comentat debutul lui Ianis.   "E doar un debut și atât

Avertismentul lui Trump după scandalul retragerii acreditării unui jurnalist CNN

Preşedintele SUA Donald Trump a avertizat, după scandalul retragerii acreditării jurnalistului CNN Jim Acosta, că va pleca de la briefungurile de presă dacă jurnaliştii nu au un comportament

Anamaria Prodan, implicată în viața jucătorilor ei: "Trebuie să le cunosc iubitele, să văd ce fac! Bărbatul își pierde mințile după o femeie"

Impresarul Anamaria Prodan a dezvăluit, într-un interviu pentru Libertatea, că discută deschis cu jucătorii săi despre viața intimă și că vrea să le cunoscă partenerele pentru a fi