JUVENTUS - MANCHESTER UNITED 1-2 // Cristiano l-a făcut să râdă pe Hațegan după pauză! Trei momente cu cei doi în prim plan

08 noiembrie, 2018

Juventus a pierdut pe teren propriu, 1-2 cu Manchester United, după ce a luat două goluri în ultimele 5 minute, arbitrat de românul Ovidiu Hațegan.  Trei momente i-au adus față-n față pe Ronaldo și Hațegan. Când minutul de prelungire arătat de al 4-lea arbitru, Radu Ghinguleac, trecuse deja, "centralul" a fluierat sfârșitul primei reprize după ce i-a permis lui Juventus să execute și cornerul. ...

Citeste mai mult despre Manchester United

SIMONA HALEP - ELISE MERTENS // Halep a reacționat după ce Mertens a fost acuzată că și-a luat pauză fără motiv

Simona Halep (27 de ani - 3 WTA) nu dă vina pe time-out-ul cerut de Elise Mertens (23 de ani - 21 WTA) pentru că înfrângerea din finala de la Doha, scor 6-3, 4-6, 3-6. „Nu pot

SIMONA HALEP - ELISE MERTENS // VIDEO Simona Halep, explicații la rece după înfrângerea cu Mertens: „Totul a început acum două zile” » Când revine pe teren

Simona Halep, locul 3 WTA, a pierdut dramatic finala de la Doha în fața lui Elise Mertens, locul 21 WTA, scor 6-3, 4-6, 3-6, după un meci care a durat două ore și șase minute.  La

SIMONA HALEP - ELISE MERTENS // VIDEO Halep, explicații „la rece” după înfrângerea cu Mertens: „Totul a început acum două zile” + Când revine pe teren

Simona Halep, locul 3 WTA, a pierdut dramatic finala de la Doha în fața lui Elise Mertens, locul 21 WTA, scor 6-3, 4-6, 3-6, după un meci care a durat două ore și șase minute. La

Teodorovici, anunț bombă făcut în miez de noapte: Cei care speră să nu mai spere, pentru că speră degeaba

Eugen Teodorovici a avut vineri seara o reacție dură cu privire la zvonurile potrivit cărora Guvernul ar vrea să modifice OUG 114. Acesta spune că este deschis la orice propunere, însă "ei care

E OFICIAL! Prințul Charles va face o VIZITĂ ISTORICĂ! Premieră după decenii de relații înghețate

Prințul Charles se va agla într-o vizită oficială de mare anvergură în perioada următoare. Această vizită este vitală pentru ambele state din câteva considerente.